/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه برنامه تلویزیونی همه ی نامزد های ریاست جمهوری در صفحه ی اصلی

مخاطبان سیمای اردوی شبکه سحر هر روز شاهد پخش مجموعه تلویزیونی "پیام‌آوران وحی" هستند .

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، "پیام‌آوران وحی" به سرپرستی رحمان رستم پور در 82 قسمت 10 دقیقه‌ای به زبان اردو زیرنویس شده است .

قندیل عباس موسوی ترجمه متون این مجموعه را بر عهده داشته و ناصر اشک ریز حق اپراتور زیرنویس آن بوده است .

"پیام‌آوران وحی" محصول شبکه قرآن سیما است و سیره و زندگی سه تن از پیامبران بزرگ الهی را در قالب کلاکت‌های کوتاه به تصویر کشیده و به مخاطبان معرفی می‌کند .

این مجموعه با استفاده از آیات قرآن و آثار سینمایی و تلویزیونی مرتبط به بیان زندگی حضرت ابراهیم (ع)، حضرت یوسف (ع) و حضرت محمد (ص) می‌پردازد .

"پیام‌آوران وحی" از کلاکت‌های دو سریال تلویزیونی "ابراهیم خلیل الله" و "یوسف پیامبر" و فیلم سینمایی "محمد رسول الله" بهره برده و 45 قسمت آن درباره حضرت یوسف (ع)، 25 قسمت درباره حضرت ابراهیم (ع) و 12 قسمت درباره حضرت محمد (ص) است.

پخش مجموعه برنامه "پیام‌آوران وحی" از شنبه 14 دی ماه آغاز شده و هر روز ساعت 14:50 به وقت تهران از سیمای اردو پخش می‌شود.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های صدا و سیما , شبکه سحر


تاريخ : شنبه ۱۳٩٢/۱٠/۱٤ | ۱٢:٠٦ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.