/ آخرين بروز رساني مطالب و نظرات تا ساعت /// 18:00 دوشنبه 1395/09/29 گستره پخش رسمی شبکه های اچ دی:تمامی مراکز استان ها/// شهرستان های سرخس و فریمان و چناران و خواف و دماوند و زیباکنار و بناب /// دریافت ۱۵ رادیونما استانی در فرکانس 482 فرستنده تهران سریال فرار از زندان هر شب ساعت 23 از شبکه نمایش با ما همراه باشید

مخاطبان سیمای اردوی شبکه سحر هر روز شاهد پخش مجموعه تلویزیونی "پیام‌آوران وحی" هستند .

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، "پیام‌آوران وحی" به سرپرستی رحمان رستم پور در 82 قسمت 10 دقیقه‌ای به زبان اردو زیرنویس شده است .

قندیل عباس موسوی ترجمه متون این مجموعه را بر عهده داشته و ناصر اشک ریز حق اپراتور زیرنویس آن بوده است .

"پیام‌آوران وحی" محصول شبکه قرآن سیما است و سیره و زندگی سه تن از پیامبران بزرگ الهی را در قالب کلاکت‌های کوتاه به تصویر کشیده و به مخاطبان معرفی می‌کند .

این مجموعه با استفاده از آیات قرآن و آثار سینمایی و تلویزیونی مرتبط به بیان زندگی حضرت ابراهیم (ع)، حضرت یوسف (ع) و حضرت محمد (ص) می‌پردازد .

"پیام‌آوران وحی" از کلاکت‌های دو سریال تلویزیونی "ابراهیم خلیل الله" و "یوسف پیامبر" و فیلم سینمایی "محمد رسول الله" بهره برده و 45 قسمت آن درباره حضرت یوسف (ع)، 25 قسمت درباره حضرت ابراهیم (ع) و 12 قسمت درباره حضرت محمد (ص) است.

پخش مجموعه برنامه "پیام‌آوران وحی" از شنبه 14 دی ماه آغاز شده و هر روز ساعت 14:50 به وقت تهران از سیمای اردو پخش می‌شود.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های صدا و سیما , شبکه سحر


تاريخ : شنبه ۱۳٩٢/۱٠/۱٤ | ۱٢:٠٦ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.