رییس مرکز هنرهای نمایشی رادیو و مدیر رادیو نمایش پخش تصویری نمایش‌های طنز رادیو از شبکه تلویزیونی نسیم را مثبت ارزیابی کرد و گفت: این اتفاق برای ما خوب بوده چراکه باعث شده برخی از برنامه‌هایمان با استقبال بیشتری مواجه شوند.

مهدی دهقان‌نیری در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، عنوان کرد: پخش برنامه‌ی «نسیم رادیو» از شبکه نسیم تاکنون برای ما خوب بوده است؛ چراکه بخشی برای معرفی رادیو نمایش و زحمات دوستان رادیو در آن سوی شیشه است.

وی ادامه داد: مسابقه‌ی 107/5 که از شبکه نسیم و در قالب برنامه «نسیم رادیو» پخش شده باعث شده است تعداد زیادی مخاطب به آن اضافه شوند و از این مسابقه استقبال کنند.

مدیر رادیو نمایش با اشاره به اینکه رادیو موظف است 300 دقیقه در ماه و 10 دقیقه در روز شبکه نسیم را پرکند خاطر نشان کرد: بخش‌هایی از رادیو نمایش که از «نسیم رادیو» پخش می‌شوند را خودمان انتخاب می‌کنیم و زمانی که می‌خواهیم نمایش‌های کوتاهی را ضبط کنیم خبر می‌دهیم که از شبکه نسیم بیایند تا تصویربرداری کنند.

وی ادامه داد: ما بر اساس نمایش‌های طنز کوتاهی که داریم درخواست می‌کنیم که از شبکه نسیم بیایند و ضبط تصویری کنند؛ ضمن اینکه نمایش‌های بلند 30 دقیقه‌ای طنز را هم داریم که حدود 10 دقیقه از آن را جدا کرده و از شبکه نسیم پخش می‌کنند.

رییس مرکز هنرهای نمایشی رادیو همچنین گفت: در حوزه طنز نمایش‌های خوبی را در حال آماده کردن هستیم و اکنون که ایام محرم و صفر به پایان رسیده است، در رادیو فیلم و در باکس صبح‌ها به سراغ سریال‌های طنز خواهیم رفت.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه نسیم , رادیو


تاريخ : شنبه ۱۳٩٢/۱٠/۱٤ | ۱٠:٤٢ ‎ق.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.