/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه لیست تمام فیلم های سینمایی نوروز 96 +سه شنبه آخر سال در صفحه اصلی و صفحه ویژه نوروز قرار گرفت
شبکه شما برای ماه رمضان امسال برنامه های "سابقون"،" هنوز آواز می آید"، "کولاک"، "قاصدک"، "هفت ترانه"، "پزشک شما"،" نوا و نما "و "سفره ایرانی "را تدارک دیده است.


به گزارش باشگاه خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی رسانه ملی؛ شبکه شما با توجه به موفقیت طرح فاخر "سابقون" در سال گذشته و همچنین ظرفیت های موجود در مراکز استان های سراسر کشور این طرح را امسال هم با هدف به تصویر کشیدن تنوع اقوام و گویش های گوناگون در محافل قرآنی همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان اجرا می کند. این برنامه با مشارکت مراکز اصفهان، زنجان، آذربایجان غربی، خراسان جنوبی، کرمانشاه، سمنان، فارس، قزوین، کهگیلویه و بویراحمد و همدان هر روز راس ساعت 18 به مدت 60 دقیقه از شبکه شما پخش می شود.
در این مراسم که با مشارکت مراکز قرآنی سراسر کشور برگزار می شود، بهترین قاریان دارنده عناوین ممتاز و بین المللی روزانه یک جزء از قرآن کریم را تلاوت می کنند. همچنین طرح جمع خوانی قرآنی سابقون برای نوجوانان هم هر روز از مرکز قم راس ساعت 11 از شبکه شما برای علاقه مندان پخش می شود.
برنامه "هنوز آواز می آید" از تولیدات صدا و سیمای مرکز یزد در ایام ماه رمضان هر شب ساعت 30 دقیقه بامداد از شبکه شما پخش می شود. این مجموعه به کارگردانی رضا حاجی شامل شرح احوال شاعر ایران زمین سعدی، اجرای آوازی غزل های سعدی و دکلمه اشعار است.
برنامه فرهنگی "کولاک" با موضوعات فرهنگی و اجتماعی برای نوجوانان تولید شده و در ماه رمضان هر روز ساعت 16 به مدت 20 دقیقه پخش می شود.
 برنامه "قاصدک" ویژه کودک و نوجوان هر روز ساعت 8 صبح با موضوع ماه رمضان پخش می شود. در این برنامه پارسا کوچولو آداب و رسوم ماه رمضان را برای بچه ها به تصویر می کشد.
برنامه "شمسه" هر روز قبل از اذان های صبح، ظهر و مغرب به مدت 30 دقیقه پخش می شود. در این برنامه تلاوت های برجسته از قاریان ایرانی و مصری پخش می شود. ادعیه، قصص، احکام و سخنان بزرگان از جمله آیت الله مجتبی تهرانی از دیگر بخش های این برنامه است.

موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ماه رمضان , شبکه شما , شبکه های دیجیتال


تاريخ : دوشنبه ۱۳٩٢/٤/۱٧ | ٢:٤۳ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.