برنامه «آن‌سوی نیمکت» شبکه ورزش سیما که با رویکرد تاریخی، فرهنگی و جامعه‌شناسانه اتفاقات فوتبال جهان را بررسی می‌کند، یک‌ساله شد.

  به گزارش سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، ویژه برنامه یک‌سالگی «آن‌سوی نیمکت» پنجشنبه، 5 دی ماه بعد از دیدار منچستر سیتی لیورپول و حدود ساعت 23 میهمان بینندگان شبکه ورزش خواهد شد.


پورکیانی، تهیه‌کننده برنامه گفت: در این ویژه برنامه رخدادهای سال 2013 دنیای فوتبال، اتفاقات مهم باشگاهی و ملی یک سال گذشته به همراه درخشش و افول بازیکنان شاخص جهان فوتبال مورد بررسی قرار می‌گیرد. همچنین به اتفاقات تلخ و رفتگان فوتبال جهان نیز اشاره خواهد شد؛ ضمن اینکه کلیپ‌هایی که مورد توجه بینندگان بوده و درخواست بازپخش آن را داشته‌اند در ویژه برنامه یک سالگی آنسوی نیمکت پخش می شود.

اجرای سری اول برنامه آن‌سوی نیمکت بر عهده رضا جاودانی و در دوره دوم بر عهده مهدی احمدی بوده است که در ویژه برنامه این هفته اجرای مشترک را شاهد خواهیم بود.

کارشناس و محقق ثابت برنامه دکتر حمیدرضا صدر است. تهیه‌کنندگی آن‌سوی نیمکت را علی پورکیانی بر عهده دارد. برنامه آن‌سوی نیمکت پنجشنبه هر هفته از آنتن شبکه ورزش پخش می شود.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه ورزش


تاريخ : سه‌شنبه ۱۳٩٢/۱٠/۳ | ٦:٠٦ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.