/ آخرين بروز رساني مطالب و نظرات تا ساعت /// 18:00 دوشنبه 1395/09/29 گستره پخش رسمی شبکه های اچ دی:تمامی مراکز استان ها/// شهرستان های سرخس و فریمان و چناران و خواف و دماوند و زیباکنار و بناب /// دریافت ۱۵ رادیونما استانی در فرکانس 482 فرستنده تهران سریال فرار از زندان هر شب ساعت 23 از شبکه نمایش با ما همراه باشید

مدیرکل صداوسیمای مرکز کرمان درجلسه شورای اداری انار گفت: با راه اندازی و افتتاح سامانه دیجیتال مردم این شهرستان از این پس می توانند از 19 شبکه سیما و 16 شبکه رادیویی استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی،حجت الاسلام موسوی با برشمردن نقش رسانه ملی درحوزه های مختلف افزود بارویکرد فرهنگ غنی دینی وتقویت روحیه ایثار و همت مضاعف می توان درحوزه فرهنگ و اقتصاد بر بسیاری از مشکلات فایق آمد. وی در ادامه روند تولیدات تلویزیونی و رادیویی در رسانه استانی را رو به افزایش اعلام کرد و افزود برای انعکاس پیشرفت ها و کاستی های انار در رسانه استانی دفتر خبری  این شهرستان درآینده نزدیک راه اندازی می شود.

حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه انار هم با ارزشمند خواندن سامانه دیجیتال در این شهرستان افزود فرصت مناسبتری برای اهالی انار برای استفاده از برنامه های متنوع صداوسیما ایجاد شده است.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , افتتاح , فرستنده دیجیتال , دیجیتال کرمان


تاريخ : یکشنبه ۱۳٩٢/٩/٢٤ | ۱٢:٥٩ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.