/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه لیست تمام فیلم های سینمایی نوروز 96 +سه شنبه آخر سال در صفحه اصلی و صفحه ویژه نوروز قرار گرفت

مدیرکل صداوسیمای مرکز کرمان درجلسه شورای اداری انار گفت: با راه اندازی و افتتاح سامانه دیجیتال مردم این شهرستان از این پس می توانند از 19 شبکه سیما و 16 شبکه رادیویی استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی،حجت الاسلام موسوی با برشمردن نقش رسانه ملی درحوزه های مختلف افزود بارویکرد فرهنگ غنی دینی وتقویت روحیه ایثار و همت مضاعف می توان درحوزه فرهنگ و اقتصاد بر بسیاری از مشکلات فایق آمد. وی در ادامه روند تولیدات تلویزیونی و رادیویی در رسانه استانی را رو به افزایش اعلام کرد و افزود برای انعکاس پیشرفت ها و کاستی های انار در رسانه استانی دفتر خبری  این شهرستان درآینده نزدیک راه اندازی می شود.

حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه انار هم با ارزشمند خواندن سامانه دیجیتال در این شهرستان افزود فرصت مناسبتری برای اهالی انار برای استفاده از برنامه های متنوع صداوسیما ایجاد شده است.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , افتتاح , فرستنده دیجیتال , دیجیتال کرمان


تاريخ : یکشنبه ۱۳٩٢/٩/٢٤ | ۱٢:٥٩ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.