اگر به فیلم‌های ایرانی که داستان‌های خاص دارند، علاقه‌مند هستید امروز و فردا می‌توانید به تماشای فیلم‌هایی مانند یک دقیقه و 11 ثانیه، آواز‌های مادرانه و مهمانخانه‌ای در برف که از شبکه‌های مختلف تلویزیون پخش می‌شود، بنشینید. در تعطیلات آخر هفته فیلم‌های خارجی مانند سرپیکو با بازی آل پاچینو و خشم اژدها با بازی بروس لی هم از تلویزیون پخش می‌شود.
شبکه یک

پنجشنبه : ساعت 22، طمع، احتیاط

جمعه: ساعت 14 و 50 دقیقه، یک دقیقه و 11 ثانیه / ساعت 22: مختارنامه

به گزارش روابط عمومی تلویزیون، فیلم سینمایی «طمع، احتیاط» به کارگردانی آنگ لی، امشب ساعت 22 از شبکه یک پخش می‌شود. این فیلم با بازی تونی لئونگ چیو وائی و وئی تانگ محصول 2007 تایوان است.

فیلم تلویزیونی «یک دقیقه و 11 ثانیه» به کارگردانی مصطفی رزاق‌کریمی، فردا ساعت 14 و 50 دقیقه از شبکه یک روی آنتن می‌رود. علیرضا شجاع‌نوری، شقایق فراهانی و ناصر گیتی‌جاه بازیگران این فیلم هستند. در یک مجتمع بزرگ آپارتمانی، آدم‌هایی در طبقات مختلف در حال حرف زدن با تلفن هستند که ناگهان خط‌‌ها روی هم می‌افتند. این اتفاق یک دقیقه و 11 ثانیه طول می‌کشد و...

فیلم سینمایی «مختارنامه (راز عاشقی)» به کارگردانی داوود میرباقری با نقش‌آفرینی فریبرز عرب‌نیا، امین زندگانی، نسرین مقانلو و رضا رویگری فردا ساعت 22 از شبکه یک پخش می‌شود.

شبکه دو

پنجشنبه: ساعت 8، خرگوش کیک‌پز/ ساعت 14و 30 دقیقه، ویکی و مردان پرزور/ ساعت 21، نامه‌ای به همسرم

جمعه: ساعت 8، سیاره گنج/ ساعت 17 و‌30 دقیقه، آوازهای مادرانه/ ساعت 23 و 30 دقیقه، گردباد

انیمیشن «خرگوش کیک‌پز» به کارگردانی لیجون سان، امروز ساعت 8 از شبکه دو پخش می‌شود.

فیلم سینمایی «ویکی و مردان پرزور» به کارگردانی مایکل هاربیگ، امروز ساعت 14 و 30 دقیقه از شبکه دو به نمایش درمی‌آید. این فیلم با بازی یوناس هامِرِل و والدمار کوباس محصول 2009 آلمان است.

فیلم سینمایی «نامه‌ای به همسرم» به کارگردانی عثمان کریم، امشب ساعت21 از شبکه دو پخش می‌شود. دنی گلاور، تووا نووتنی و پیتر گاردنر در این فیلم بازی کرده‌اند.

انیمیشن «سیاره گنج» به کارگردانی رون اسلمنت، فردا ساعت 8 صبح از شبکه دو پخش می‌شود. این فیلم محصول 2002 آمریکاست.

فیلم تلویزیونی «آوازهای مادرانه» به کارگردانی اصغر هاشمی، فردا ساعت 17 و 30 دقیقه از شبکه دو پخش خواهد شد.

فیلم سینمایی «گردباد» به کارگردانی کامران قدکچیان، فردا ساعت 23 و 30 دقیقه از شبکه دو نمایش داده می‌شود. فرامرز قریبیان، محمد مطیع، جمشید مشایخی و ایرج راد در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

شبکه سه

پنجشنبه: ساعت 10، خشم اژدها/ ساعت 15 و 30 دقیقه، مهمانخانه‌ای در برف/ ساعت 19، ماه من/ ساعت 23 و 30 دقیقه، برخورد مرگبار

جمعه: ساعت 10، اژدها وارد می‌شود

فیلم سینمایی «خشم اژدها» امروز ساعت 10 صبح از شبکه سه پخش می‌شود.

فیلم تلویزیونی «مهمانخانه‌ای در برف» به کارگردانی سعید سلطانی، امروز ساعت 15 و 30 دقیقه از شبکه سه پخش می‌شود. حسین یاری، یکتا ناصر، لاله اسکندری و هادی قمیشی در این فیلم بازی کرده‌اند.

فیلم سینمایی «ماه من (قسمت اول)» به کارگردانی ویجی، امشب ساعت 19 از شبکه سه پخش می‌شود. سارا ارجون و چیان ویکرام در این فیلم محصول 2011 هند به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم سینمایی «برخورد مرگبار» به کارگردانی رابرت کورتزمن، محصول 2010 آمریکا، امشب ساعت 23 و 30 دقیقه از شبکه سه پخش خواهد شد.

فیلم سینمایی «اژدها وارد می‌شود» فردا ساعت 10 صبح از شبکه سه روی آنتن می‌رود.

شبکه چهار

پنجشنبه: ساعت 16، به سادگی

جمعه: ساعت 12، سرپیکو/ ساعت 20 و 30 دقیقه، ونسان، فرانسوا، پل و دیگران

فیلم سینمایی «به سادگی» به کارگردانی جورج مگنن و استیفن وایارد، محصول 2012 فرانسه، امروز ساعت 16 از شبکه چهار بازپخش می‌شود. جورج مونتل، میکایل دلفن و کریستوفر میوسک در این فیلم بازی کرده‌اند.

فیلم سینمایی «سرپیکو» به کارگردانی سیدنی لومت، محصول 1973 آمریکا، فردا ساعت 12 از شبکه چهار پخش می‌شود. آل پاچینو و جان راندولف بازیگران اصلی این فیلم هستند.فیلم سینمایی «ونسان، فرانسوا، پل و دیگران» به کارگردانی کلود سوته، محصول 1974 فرانسه، فردا ساعت 20 و 30 دقیقه از شبکه چهار تقدیم علاقه‌مندان خواهد شد.

شبکه تهران

پنجشنبه: ساعت 13، آدم کوچولوها

جمعه: ساعت40 دقیقه بامداد، خروج/ ساعت 9 و 15 دقیقه، آدم برفی‌ها/ ساعت 13 و 30 دقیقه، هفت مجازاتگر

فیلم سینمایی «آدم کوچولوها» به کارگردانی پیتر هویت و با بازی جان گودمن، جیم براد بنت و مارک ویلیامز، امروز ساعت 13 از شبکه تهران پخش خواهد شد. این فیلم محصول 1997 انگلیس و آمریکاست.

فیلم سینمایی «خروج» به کارگردانی نیر پانیری و با بازی ساشا رویز، جنی مولن و دومینیک بوگارت، 40 دقیقه بامداد فردا از شبکه تهران پخش می‌شود.

فیلم سینمایی «آدم برفی‌ها» به کارگردانی رابرت کربسون، فردا ساعت 9 و 15 دقیقه از شبکه تهران پخش می‌شود. رابی کولمن، بابی تامسون و کریستین مارتین در این فیلم محصول 2011 آمریکا بازی کرده‌اند.

فیلم سینمایی «هفت مجازاتگر» به کارگردانی ایشیرو هاسومی، فردا ساعت 13 و 30 دقیقه از شبکه تهران پخش می‌شود.

شبکه شما

پنجشنبه: ساعت 23، مرگ سپید

جمعه: ساعت 13 و 30 دقیقه، فاصله

فیلم تلویزیونی «مرگ سپید» به کارگردانی مرتضی آتش‌زمزم، امشب ساعت 23 از شبکه شما پخش می‌شود. شهرام قائدی، ذبیح افشار، مانا بهرامی، مهدی باقربیگی و علی‌اکبر میاندار در این فیلم بازی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی «فاصله» به کارگردانی حمید اکرمی، فردا ساعت 13 و 30 دقیقه از شبکه شما پخش می‌شود.

شبکه آموزش

فیلم تلویزیونی «اشک انار» به کارگردانی فیاض موسوی، جمعه ساعت 10 صبح از شبکه آموزش پخش خواهد شد.

شبکه قرآن و معارف سیما

فیلم تلویزیونی «بر مدار چلیپا» جمعه ساعت 15 از شبکه قرآن و معارف پخش می‌شود.

شبکه پویا

انیمیشن «ماجراهای پینوکیو» به کارگردانی استیو بارون، پنجشنبه ساعت 20 از شبکه پویا پخش خواهد شد.

انیمیشن «افسانه دابرینیا» به کارگردانی ایلیا ماکسیمف، جمعه ساعت 20 از شبکه پویا پخش می‌شود.

شبکه نمایش

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «اسپارتاکوس + آبی‌وحشی»، «درهم و برهم»، «دهمین پادشاه دیوانه 3»، «خداحافظ تهران» و «بکش جانگو» جمعه  ساعت 13، 15، 17، 19، 21 و 23 از شبکه نمایش پخش می‌شود.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های صدا و سیما , فیلم سینمایی , فیلم های آخر هفته


تاريخ : پنجشنبه ۱۳٩٢/٩/٢۱ | ۱۱:۳٤ ‎ق.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.