/ آخرين بروز رساني مطالب و نظرات تا ساعت /// 00:30 پنجشنبه 1395/09/11 گستره پخش رسمی شبکه های اچ دی:تمامی مراکز استان ها/// شهرستان های سرخس و فریمان و چناران و خواف و دماوند و زیباکنار و بناب /// با ما باشید پخش آزمایشی رادیو نما های دنا و همدان در فرستنده دیجیتال تهران **مصاحبه اختصاصی فناوری و تلویزیون دیجیتال با طراح هویت بصری شبکه سه و پرس تیوی و تهران اچ دی در صفحه اصلی

موسسه رسانه‌ای «بریج مدیا» در روسیه شبکه تلویزیونی را برای غیرروس‌ها راه‌اندازی می‌کند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، شبکه بین‌المللی تلویزیونی از سوی موسسه «مدیا بریج» روسیه برای مشترکین غیرروس تأسیس می‌شود.

این شبکه که کار خود را با شش میلیون مشترک از 16 ژانویه 2014 آغاز می‌کند، تا پایان سال آینده میلادی در دسترس 18 میلیون مخاطب تلویزیونی قرار خواهد گرفت.

این شبکه که «راهنمای بین‌المللی سفر به روسیه» نام دارد، ابتدا در انگلیس و ترکیه به روی آنتن می‌رود و آلمان مقصد بعدی آن خواهد بود. هلند، لهستان، اسپانیا و امارات نیز در مراحل بعدی از برنامه‌های این شبکه روس بهره می‌برند.

«بریج مدیا» در حال حاضر شش شبکه تلویزیونی که همگی دربردارنده مطالب سرگرمی هستند را شامل می‌شود.

«راهنمای بین‌المللی سفر به روسیه» پس از «راشا تودی» دومین شبکه تلویزیونی روسیه است که به زبان‌های خارجی برنامه پخش می‌کند.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: افتتاح


تاريخ : دوشنبه ۱۳٩٢/٩/۱۸ | ٧:٠٤ ‎ق.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.