/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه برنامه تلویزیونی همه ی نامزد های ریاست جمهوری در صفحه ی اصلی

فرستنده دیجیتال متوسط قدرت کوه بایار بخش پاتاوه کهکیلویه و بویر احمد با حضور جمعی از مردم و مسئولان به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مدیر کل صداوسیمای استان در مراسم بهره برداری از این فرستنده گفت : با بهره برداری از این پروژه تعداد شبکه های تلویزیونی دیجیتال از 9 به 20 شبکه افزایش می یابد و برای اولین بار نیز تعداد 16 شبکه رادیویی از طریق این فرستنده قابل دریافت است. 

وی با اشاره به اینکه عملیات اجرایی افزایش شبکه های دیجیتال در این ایستگاه ازابتدای مهرماه امسال اغاز شد گفت: نصب و اجرای این طرح توسط واحد فرستنده های تلویزیونی و اف ام صداوسیمای مرکز انجام شد.

با بهره برداری از فرستنده دیجیتال متوسط قدرت کوه بایار در بخش پاتاوه از توابع شهرستان دنا جمعیتی افزون بر45 هزار نفر به 20 شبکه تلویزیونی و 16 شبکه رادیویی دیجیتال دسترسی پیدا خواهند کرد.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: فرستنده دیجیتال , افتتاح , دیجیتال کهگیلویه و بویر احمد , شبکه های دیجیتال


تاريخ : شنبه ۱۳٩٢/٩/۱٦ | ٢:٠٠ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.