با راه اندازی همزمان فرستنده های دیجیتال در چهار ایستگاه پرقدرت، پوشش سیستم دیجیتال در استان خراسان رضوی به 90 درصد رسید.

در مراسمی که روز ششم تیر ماه 92 و با حضور علی عسگری معاونت توسعه و فناوری صدا و سیما و جمعی از مدیران استانی، محلی و نمایندگان مجلس در مشهد برگزار شد، چند طرح بزرگ صدا و سیما در خراسان رضوی به بهره برداری رسید.

در این مراسم که به طور زنده از طریق شبکه استانی سیمای مرکز خراسان رضوی پخش می شد، فرستنده های دیجیتال در چهار ایستگاه پرقدرت جوادالائمه گناباد، کلات سفید تربت جام، شهید مدرس نیشابور و سربداران سبزوار پس از برقراری ارتباط مستقیم به طور رسمی به بهره برداری رسیدند.

ایستگاه پرقدرت دیجیتال جوادالائمه شهرستانهای گناباد، بجستان، رشتخوار، بردسکن، کاشمر، مه ولات، فردوس، بخشهایی از خواف و تربت حیدریه و نیز شهرستان سرایان در استان خراسان جنوبی را تحت پوشش سیستم دیجیتال قرار می دهد.

همچنین امواج ایستگاه کلات سفید در شهرستانهای تربت جام و تایباد، ایستگاه شهید مدرس در شهرستانهای نیشابور، تربت حیدریه و تخت جلگه و سرانجام ایستگاه سربداران در شهرهای سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و برخی مناطق استان خراسان شمالی قابل دریافت می باشد.موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: افتتاح , فرستنده دیجیتال , شهر های دیجیتالی


تاريخ : پنجشنبه ۱۳٩٢/٤/۱۳ | ۳:٠٩ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.