مدیرکل صداوسیمای مرکز کرمان گفت: تاکنون با مشارکت فرماندار‌ی‌ها، 14 شهرستان استان زیر پوشش سامانه دیجیتال قرار گرفته‌اند.

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کویر، حجت‌الاسلام سید جواد موسوی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه حدود یک‌پنجم هزینه راه‌اندازی سامانه دیجیتال را فرمانداری‌ها تامین می‌کنند، عنوان کرد: راه‌اندازی این سامانه برای مردم پنج شهرستان جنوب کرمان جزو پیگیری‌های اولیه صدا و سیمای مرکز کرمان بوده، اما همراهی مسؤولان این منطقه با این طرح کافی نیست.

موسوی بیان کرد: در تیر ماه سال جاری فرمانداران پنج شهرستان جنوبی استان تصویب کردند، طی یک هفته مبالغ تعیین شده را به حساب شرکت سازنده فرستنده‌ها واریز کنند، اما تاکنون به این تعهد عمل نکرده‌اند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان با بیان اینکه مبلغ مورد توافق خیلی کمتر از مبالغ دیگر شهرستان‌هایی است که سامانه دیجیتال در آنها راه‌اندازی شده است، عنوان کرد: فرمانداران شهرستان‌های جنوبی مبلغ مورد تعهد خود را در اعتبارات استانی سال 92 پیش‌بینی کردند که این اعتبارات نیز فوری پرداخت نمی‌شود و طبق سال گذشته فقط 10 تا 20 درصد آن محقق می‌شود.

موسوی بهره‌مندی از سامانه دیجیتال را حق مردم همه مناطق استان کرمان دانست و گفت: پیگیر راه‌اندازی سامانه دیجیتال در شهرستان‌های جنوبی استان هستیم.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , فرستنده دیجیتال , دیجیتال کرمان


تاريخ : دوشنبه ۱۳٩٢/٩/۱۱ | ۱:٠٠ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.