/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه لیست تمام فیلم های سینمایی نوروز 96 +سه شنبه آخر سال در صفحه اصلی و صفحه ویژه نوروز قرار گرفت
گودرزی، مدیرکل فرستنده های تلویزیونی و اف ام:

مدیرکل فرستنده های تلویزیونی و اف ام اعلام کرد: خاموشی فرستنده های آنالوگ پس از راه اندازی سامانه های دیجیتال امکان‌پذیر است.

 به گزارش روابط عمومی رسانه ملی،گودرزی ،مدیرکل فرستنده های تلویزیونی و اف ام صداوسیما، در گفت‌و‌گو با خبرنگار روابط عمومی این سازمان گفت: با تلاش مهندسان و کارکنان فنی رسانه ملی تلاش می‌کنیم تصاویری با کیفیت بالا برای مخاطبانمان فراهم کنیم.

گودرزی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های این اداره کل برای خاموشی فرستنده‌های آنالوگ در برخی نقاط کشور تصریح کرد: برنامه خاموشی فرستنده های آنالوگ زمانی اجرایی می‌شود که از دریافت تصاویر دیجیتال در آن مناطق مطمئن شویم و هیچ فرستنده ای بدون فراهم کردن بستر دیجیتال خاموش نمی‌شود.

وی با اشاره به هماهنگی اداره کل فرستنده های تلویزیونی و اف ام صداوسیما با مراکز استان‌ها و هم‌چنین تشکیل کمیته خاموشی افزود: چنانچه در هر منطقه ای در کشور شرایط پخش دیجیتال برنامه ها فراهم شده باشد با اطلاع رسانی قبلی به شهروندان و ساکنان آن مناطق فرستنده آنالوگ خاموش می‌شود.

در روزهای اخیر خبرهایی به نقل از گودرزی در برخی سایت‌ها مبنی بر قطع شدن فرستنده های آنالوگ منتشر شده که بدین‌وسیله تکذیب می‌شود.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , فرستنده دیجیتال , شهر های دیجیتالی


تاريخ : چهارشنبه ۱۳٩٢/٩/٦ | ۸:٤٦ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.