/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه برنامه تلویزیونی همه ی نامزد های ریاست جمهوری در صفحه ی اصلی

شبکه سلامت سیما به منظور گسترش روحیه‌ی فرهنگ بسیجی در جامعه برای جانبازان دفاع مقدس ویژه برنامه می‌سازد.

 

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، برنامه عیادت جانبازان «آسایشگاه ثارالله» به مناسبت هفته بسیج به همت شبکه سلامت و به همراه جمعی از مدیران بسیجی کشور برگزار شد.

دکتر مهدی پور مدیر شبکه سلامت، دکتر جوانمرد فرمانده بسیج جامعه پزشکی به همراه جمعی از کارکنان و مدیران شبکه سلامت از 30 جانباز قطع نخاعی آسایشگاه ثارالله بازدید کردند.

در این بازدید که به پاس قدرشناسی از این اسطوره‌های ایثار و فداکاری انجام پذیرفت، مدیران ضمن حضور در جمع جانبازان برای آنها آرزوی سلامتی کرده و لحظاتی را با یادآوری خاطرات جانبازان و دوران دفاع مقدس سپری کردند.

همچنین در این بازدید با موافقت دکتر آبتین مهدی پور، مدیر شبکه قرار شد تا شبکه سلامت سیما به منظور گسترش و اشاعه‌ی روحیه بسیجی و همچنین ارتقای روحیه جانبازان دفاع مقدس ویژه برنامه‌های مختلفی را تولید و در ایام مختلف سال پخش کند


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه سلامت


تاريخ : سه‌شنبه ۱۳٩٢/٩/٥ | ٢:۳۳ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.