شبکه «تماشا» با آغاز ماه آذر ، سریال پلیسی پخش می‌کند.

به گزارش سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، شبکه تماشا پخش سریال‌ «دایره جنایی» را از سوم آذر ساعت 20 آغاز می‌کند.

«دایره جنایی» سریال پلیسی است که تولید آن در شبکه هفت استرالیا از ماه آگوست سال 2007 آغاز شد. این سریال در بخش جنایی اداره پلیس شهر ملبورن در استرالیا ساخته می‌شود. شخصیت‌های اصلی این سریال همگی بازرسان پلیسی هستند که در کنار افسران ارشد خود به حل معماهای جنایی میپردازند.

مجری طرح این سریال «جان هولمز»، تهیه کننده آن «مری آن کارول» و کارگردانان آن «پینو آمنتا» و «دایانا رید» هستند.

هنرپیشگانی که در این سریال نقش‌های اصلی را ایفا می‌کنند «نونی هیزل هرست» در نقش «برینس ویورلی» رییس اداره پلیس، «شین بورن» در نقش «استنلی وولف» رییس دایره جنایی، «نادین گارنر» در نقش سربازرس «جنیفر مپل تورپ»، «دانیل مک فرسون» در نقش سربازرس «سایمون جونیر»، «آرون پدرسن» در نقش سربازرس دانکن فریمن و «دیمین ریچاردسون» در نقش سربازرس «مت رایان» هستند.

این سریال در سه سری ساخته شده و تولید آن همچنان ادامه دارد. داستان هر اپیزود در همان قسمت تمام میشود ولی چندین داستان کلی وجود دارد که به صورت دنبالهدار در تمام قسمتها ادامه مییابد. از جمله این موضوعات میتوان به تنش نسبتا همیشگی بین جنیفر و دانکن، روابط ضعیف و متزلزل استنلی وولف با همسرش و ارتباط نامزد دانکن با یک شبکه قاچاق موادمخدر اشاره کرد. این سریال تاکنون در کشورهای استرالیا، فرانسه، ایرلند، هلند، نروژ، نیوزیلند و ایران و برخی کشورهای آفریقایی پخش شده است. این سریال از شبکه اول پخش می‌شد و علاقمندان به این سریال می‌توانند آن را از شبکه تماشا دنبال کنند.

قابل توجه است که مجموعه تلویزیونی دایره جنایی علاوه بر این که توانسته است به رکوردی بی‌سابقه در جذب مخاطبان دست یابد، در خارج از مرزهای این کشور و در کشورهایی نظیر فرانسه، ایرلند، هلند، نروژ، آفریقا، نیوزیلند و ایران با استقبال چشمگیری از سوی مخاطبان مواجه بوده است.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , سریال , شبکه تماشا


تاريخ : شنبه ۱۳٩٢/٩/٢ | ٧:٠٢ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.