/ آخرين بروز رساني مطالب و نظرات تا ساعت /// 18:00 دوشنبه 1395/09/29 گستره پخش رسمی شبکه های اچ دی:تمامی مراکز استان ها/// شهرستان های سرخس و فریمان و چناران و خواف و دماوند و زیباکنار و بناب /// دریافت ۱۵ رادیونما استانی در فرکانس 482 فرستنده تهران سریال فرار از زندان هر شب ساعت 23 از شبکه نمایش با ما همراه باشید
شبکه آموزش با ابداع قالب گرافیکی در قالب سه قاب متفاوت در سمت چپ، این امکان را به مخاطب می‌دهد که بتواند همزمان از برنامه‌های سایر شبکه‌ها نیز آگاه شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه آموزش، این اقدام که به صورت سه قاب کوچک تصویری در سمت چپ تصویر اصلی برای دقایقی نمایان می‌شود، مورد توجه مخاطبان این شبکه قرار گرفته است. پخش همزمان تصویر سه شبکه دیگر، امکان دنبال کردن دو برنامه همزمان و مدیریت زمان را نیز برای مخاطب فراهم می‌کند. این اقدام به مخاطب کمک می‌کند در حین دیدن برنامه دلخواه خود از شبکه آموزش، برنامه‌های دیگر شبکه‌ها همچون پویا، نمایش، تماشا، ورزش و دیگر شبکه‌های دیجیتالی را رصد کند.

ایجاد جاذبه تصویری برای مخاطب و نیز سر زدن به سایر شبکه‌ها به صورت همزمان و امکان انتخاب برنامه مورد نظر بدون جستجو در میان فراوانی شبکه‌های موجود از اهداف اجرای این طرح بوده است.

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه های صدا و سیما , کاربرد


تاريخ : سه‌شنبه ۱۳٩٢/٤/٤ | ۱:٥۳ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.