/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه برنامه تلویزیونی همه ی نامزد های ریاست جمهوری در صفحه ی اصلی
شبکه آموزش با ابداع قالب گرافیکی در قالب سه قاب متفاوت در سمت چپ، این امکان را به مخاطب می‌دهد که بتواند همزمان از برنامه‌های سایر شبکه‌ها نیز آگاه شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه آموزش، این اقدام که به صورت سه قاب کوچک تصویری در سمت چپ تصویر اصلی برای دقایقی نمایان می‌شود، مورد توجه مخاطبان این شبکه قرار گرفته است. پخش همزمان تصویر سه شبکه دیگر، امکان دنبال کردن دو برنامه همزمان و مدیریت زمان را نیز برای مخاطب فراهم می‌کند. این اقدام به مخاطب کمک می‌کند در حین دیدن برنامه دلخواه خود از شبکه آموزش، برنامه‌های دیگر شبکه‌ها همچون پویا، نمایش، تماشا، ورزش و دیگر شبکه‌های دیجیتالی را رصد کند.

ایجاد جاذبه تصویری برای مخاطب و نیز سر زدن به سایر شبکه‌ها به صورت همزمان و امکان انتخاب برنامه مورد نظر بدون جستجو در میان فراوانی شبکه‌های موجود از اهداف اجرای این طرح بوده است.

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه های صدا و سیما , کاربرد


تاريخ : سه‌شنبه ۱۳٩٢/٤/٤ | ۱:٥۳ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.