/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه برنامه تلویزیونی همه ی نامزد های ریاست جمهوری در صفحه ی اصلی

نیروهای امنیتی مصر احمد السیوفی مدیر دفتر شبکه العالم در قاهره را بازداشت کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس، پایگاه روابط عمومی رسانه ملی تاکنون مقام ها و مسئولان امنیتی مصر هیچ علتی برای بازداشت احمد السیوفی اعلام نکرده‌اند.


نیروهای امنیتی مصر در ساعات اولیه صبح پنج شنبه با هجوم به منزل مدیر العالم در قاهره وی را بازداشت کردند.

«احمد السیوفی» مدیر دفتر شبکه العالم در قاهره اواخر تیرماه امسال نیز پس از حمله نیروهای امنیتی بازداشت و برای بازجویی به دادستانی این شهر برده شده بود.

مقام های مصری در آن زمان اتهام فعالیت بدون مجوز را در باره السیوفی مطرح کردند. از آغاز انقلاب مصر در 25 ژانویه 2011 نیروهای امنیتی چهاربار به دفتر شبکه العالم حمله کرده‌اند.

در برخی از این حملات هر بار عناصر امنیتی سازمان نظارت بر مطبوعات و رسانه ها اموال و اثاثیه دفتر را ثبت و ضبط کرده اند. حمله به دفتر شبکه العالم با ادعای نداشتن مجوز درحالی است که این شبکه اردیبهشت ماه امسال درخواست خود را برای اخذ مجوز فعالیت در مصر ارائه کرده و خلاف دفعات قبل، برای نخستین بار با درخواست صدور مجوز موافقت شده است. آخرین حمله به دفتر العالم چند روز قبل از انتخابات ریاست جمهوری آن کشور بود که منجر به انتخاب محمد مرسی شد.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های صدا و سیما , شبکه العالم , اخبار


تاريخ : پنجشنبه ۱۳٩٢/۸/۱٦ | ٥:٥٢ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.