«فوتبال120» فردوسی پور همزمان با پایان فصل فوتبال اروپا تا ابتدای فصل آینده تعطیل می‌شود.

به گزارش سرویس تلویزیون و رادیو خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، «فوتبال120» عنوان برنامه‌ای در شبکه ورزش است که عادل فردوسی‌پور قرار بود آن را اجرا کند، اما با مخالفت مدیران شبکه سه از حضور فردوسی‌پور وی جلوی دوربین شبکه ورزش، مجری دیگری این برنامه را اجرا می‌کند.


«فوتبال 120 »عنوان برنامه‌ی ترکیبی به تهیه‌کنندگی عادل فردوسی‌پور است که این روزها تصاویر حاشیه‌ای فوتبال اروپا، منتخبی از بهترین برنامه‌های ورزشی دنیا را در شبکه ورزش به تصویر می‌کشد.

تنها دو برنامه دیگر از «فوتبال 120» در این فصل پخش می‌شود و همزمان با پایان فصل فوتبال اروپا، تا ابتدای فصل آینده این برنامه نیز تعطیل می‌شود.

فردوسی‌پور در این برنامه به همراه 10 نفر از روزنامه‌نگارانی که سابقه کار در مطبوعات ورزشی را دارند، «فوتبال 120» را به مدت 120 دقیقه روی آنتن شبکه ورزش می‌فرستند.

گروه سازنده این برنامه از شنبه تا پنجشنبه اتفاقات فوتبال اروپا را رصد می‌کنند و مهم‌ترین بخش‌های تصویری و تحلیلی آن را جمعه‌ها در قالب برنامه «فوتبال 120» به مخاطبان عرضه می کنند.

این برنامه‌ فردوسی‌پور در شبکه ورزش استودیویی نیست و از 120 دقیقه زمان برنامه، تنها پنج دقیقه‌ آن را مجری صحبت می‌کند. بخش زیادی از تصاویری که در این برنامه پخش می‌شود، از برنامه‌هایی چون "فوتبال فوکوس" و "match of the day" است و بخش‌های دیگر آن تولیدی هستند.

«فوتبال 120» جمعه‌ها ساعت ۲۲:۱۰ دقیقه از شبکه ورزش پخش می‌شود و یکشنبه‌ها ساعت ۱۵:۳۰ نیز تکرار می‌شود.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه ورزش , فوتبال


تاريخ : پنجشنبه ۱۳٩٢/۸/۱٦ | ۱:٠٤ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.