/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه برنامه تلویزیونی همه ی نامزد های ریاست جمهوری در صفحه ی اصلی

فرستنده دیجیتال شهرستان نیر با حضور استاندار، امام جمعه، مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل و جمعی از مسئولان شهرستان نیر در ایستگاه مخابراتی صائین به بهره برداری رسید.


در مراسم افتتاح این فرستنده، نیکزاد استاندار اردبیل با بیان این مطلب که فرستنده دیجیتال از مطالبات مردم شهرستان نیر بود، گفت: با تلاش صدا و سیمای استان اردبیل دراین هفته گرامی فرستنده دیجیتال افتتاح شد.

در مراسم افتتاح این ایستگاه آزادی معاون فنی صدا و سیمای مرکز اردبیل هم با اشاره به راه اندازی این فرستنده گفت: فرستنده دیجیتال شهرستان نیر با اعتبار 600 میلیون تومان راه اندازی شده که با راه اندازی این فرستنده 20 شبکه تلویزیونی در شهرستان نیر و قسمتی از شهرستان نمین و بخش هیر تحت پوشش قرار می گیرند.

وی در ادامه گفت: تاکنون 9 شهرستان استان تحت پوشش فرستنده دیجیتال می باشند و تنها شهرستان کوثر باقی مانده که در هفته آینده فرستنده دیجیتال این شهرستان هم افتتاح خواهد شد.

آزادی در ادامه گفت: با راه اندازی فرستنده دیجیتال شهرستان نیر  پوشش دیجیتالی استان به 80 درصد رسید.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , دیجیتال اردبیل , فرستنده دیجیتال , افتتاح


تاريخ : دوشنبه ۱۳٩٢/۸/۱۳ | ۱:۱٠ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.