مدیر تامین برنامه شبکه دو از اغاز جشنواره فیلم‌های تابستانی این شبکه خبر داد و گفت: از 1 تیر هر روز با سه فیلم سینمایی جذاب و پر بیننده به خانه مخاطبان خود می‌رویم.به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شبکه دو سیما، محسن همتی نژاد افزود: این فیلم‌ها در قالب سینما " صبحانه، آفتاب، مهتاب " روی آنتن تلویزیون می‌رود.  
وی با بیان این‌که این شبکه‌  قصد دارد در تعطیلات  تابستان  با تدارک فیلم‌های جذاب و دیدنی، جشنواره‌ای از فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی برای مخاطبان خود روی آنتن بفرستند، تصریح کرد: در تابستان 92 بیش از 240 فیلم سینمایی و انیمیشن برای کودکان، نوجوانان و خانواده‌ها تدارک دیده ایم ، گزیده‌ای از بهترین آثار روز دنیا که به ترتیب در کنداکتور پخش شبکه  قرار  خواهند گرفت.  
به گفته همتی ن‍ژاد سینما صبحانه، آفتاب و مهتاب از شنبه تا چهارشنبه به ترتیب در ساعت‌های 8 ،‌ 14:30 و 1 بامداد  از شبکه دو پخش ‌می‌شود.


مدیر تامین برنامه شبکه دو افزود: در باکس کودک (سینما صبحانه) که هر روز ساعت 8 صبح روی آنتن می‌رود انیمیشن‌های موفقی مثل دوستان زمین،‌دکتر هانا، افسانه سه برادر، حدس بزن، جوجه‌های کوچک،‌خرس مهتاب،‌ نون ابری، روبات های مبارز،‌ زندگی حشرات ،‌طعم شیرین عسل،  دوستان دریایی، زنگ نقاشی ،‌ دورا دختر کنجکاو، جعبه حیوانات، ‌قطار قصه‌های و حکیم جوان پخش خواهد شد.
وی تصریح کرد: از اول تا 7 تیر فیلم‌های سینمایی موش سر آشپز، پرندگان آزاد،‌ ماشین‌های 1، سر به هوا موفق می‌شود، لورا ستاره شرقی ، ‌ویلی گنجشکه، قهرمان راه آهن در قالب سینما صبحانه از شبکه زندگی روی آنتن می‌رود.  
 به گفته همتی نژاد فیلم‌های کوهستان امید، ‌سه کارآگاه در قصر وحشت، تنها در جنگل،‌ تعطیلات در اردوگاه تابستانی و رویای رابرت کوچولو برای پخش در باکس سینما آفتاب از اول تا 7 تیر در نظر گرفته شده‌اند.
این مقام مسوول افزود: در روزهای جمعه و تعطیلات رسمی مثل نیمه شعبان باکس سینما زندگی ساعت 17:30 میهمان خانه مخاطبان خود خواهد بود.  
 همتی نژاد گفت: شبکه زندگی همانطور که از نامش پیداست برای همه سنین برنامه‌های متنوعی را در نظر گرفته است،‌ از این برنامه‌های می‌توان به سینما مهتاب اشاره کرد، این باکس که برای بزرگسالان طراحی شده یکشنبه تا پنجشنبه ساعت 1 بامداد  و  روزهای جمعه ساعت 23 روی آنتن می‌رود.   
وی تصریح کرد: بر اساس کنداکتور پیش بینی شده 2 تا 7 تیر فیلم های سینمایی افشاء، حاشیه 313،  اختیار بازی1 و 2، پلیس های ژن ایکس و تجارت جهانی در قالب سینما مهتاب روی آنتن شبکه دو خواهند رفت.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: جشنواره تابستانی , شبکه های صدا و سیما , شبکه2


تاريخ : پنجشنبه ۱۳٩٢/۳/۳٠ | ٩:٢٧ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.