/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه برنامه تلویزیونی همه ی نامزد های ریاست جمهوری در صفحه ی اصلی

شبکه «آی فیلم» از ۱۰ آبان ماه سریال‌های جدید خود را روانه آنتن می‌کند.

به گزارش خبرگزاری فارس، نظرسنجی شبکه آی‌فیلم برای پخش سریال انتخابی جدید، به مدت یک هفته از طریق وبگاه رسمی آن شبکه برگزار شد.

بر اساس اعلام شبکه آی فیلم، بالاترین میزان آراء مخاطبان عرب زبان با (39 %)  و مخاطبان فارسی زبان با (45 %) از کل آراء به سریال‌ «خواب و بیدار» اختصاص یافت.

سریال «شب دهم» با(21 %) آراء مخاطبان عرب زبان و (33 %) آراء مخاطبان فارسی زبان به عنوان دومین سریال اعلام شد.

به این ترتیب سریال «خواب و بیدار» با نام عربی «النائم والیقظ» جایگزین سریال دلنوازان خواهد شد و از روز جمعه دهم آبان ماه ساعت 30/18 به وقت تهران اولین قسمت این سریال پلیسی از شبکه آی فیلم پخش خواهدشد. این سریال هر روز در ساعت‌های ۲:۳۰ و ۱۰:۳۰ صبح تکرار خواهد شد. 

همچنین سریال «معصومیت از دست رفته» نیز از روز شنبه یازدهم آبان ماه هر روز در ساعت ۱۶:۳۰پخش و در ساعت‌های ۳۰ دقیقه بامداد و ۸:۳۰ صبح تکرار خواهد شد.

سریال «ریحانه» نیز از روز دوشنبه سیزدهم آبان ماه در ساعت ۱۷:۳۰ پخش و در ساعت‌های ۱:۳۰ و ۹:۳۰ تکرار خواهد شد.

همچنین سریال «باران عشق» نیز از روز پنجشنبه شانزدهم آبان ماه در ساعت ۲۰:۳۰ پخش و در ساعت‌های ۴:۳۰ و ۱۲:۳۰ تکرار خواهد شد.

سریال «تکیه برباد» نیز از روز جمعه هفدهم آبان ماه در ساعت ۱۹:۳۰ پخش و در ساعت‌های ۳:۳۰ و ۱۱:۳۰ تکرار خواهد شد.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه های صدا و سیما , شبکه آی فیلم , سریال


تاريخ : چهارشنبه ۱۳٩٢/۸/۸ | ٢:۱٩ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.