/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه لیست تمام فیلم های سینمایی نوروز 96 +سه شنبه آخر سال در صفحه اصلی و صفحه ویژه نوروز قرار گرفت

صدا و سیمای مرکز کیش ، طرح های جدید رادیویی و تلویزیونی با صرف مبلغ پنجاه میلیارد ریال به بهره برداری رسید .

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سید عبدالرضا کیا مدیر کل مرکز کیش در این مراسم گفت: با بهره برداری از این طرح ها شمار شبکه های تلویزیونی به 20 و  رادیویی به 21 شبکه افزایش یافته است . همچنین ارسال آسان برنامه های زنده از سیمای کیش به هریک از شبکه های سراسری سیما امکان پذیر شده است .

وی با اشاره به نصب تجهیزات جدید گفت : کیفیت بالای دریافت برنامه های رادیویی وتلویزیونی از مزیت های دیگر این فرستنده های جدید است و با بهره برداری از این فرستنده ها، آخرین اقدامات برای دیجیتالی شدن مرکز کیش برداشته شد.

 5 فرستنده نسل جدید fm  ، 5 شبکه رادیویی جدید ، لینک مایکروویو STM1  ایستگاه کیش به جناح ،قرار گرفتن 6 شبکه رادیویی بر روی سامانه دیجیتال و باشگاه خبرنگاران جوان صدا و سیمای مرکز کیش در این روز افتتاح شده است .


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: دیجیتال هرمزگان , شبکه های دیجیتال , افتتاح , صدا و سیما


تاريخ : شنبه ۱۳٩٢/۸/٤ | ۳:۳۳ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.