/ آخرين بروز رساني مطالب و نظرات تا ساعت /// 18:00 دوشنبه 1395/09/29 گستره پخش رسمی شبکه های اچ دی:تمامی مراکز استان ها/// شهرستان های سرخس و فریمان و چناران و خواف و دماوند و زیباکنار و بناب /// دریافت ۱۵ رادیونما استانی در فرکانس 482 فرستنده تهران سریال فرار از زندان هر شب ساعت 23 از شبکه نمایش با ما همراه باشید

معاون سیمای رسانه ملی از راه‌اندازی شبکه تلویزیونی دفاع مقدس خبر داد.

به گزارش ایسنا به نقل از انتخاب، علی دارابی در گفتگو با خبرگزاری دفاع مقدس در این‌باره گفت: بر اساس مطالعات صورت گرفته در چند سال اخیر، در راستای توسعه کمی و کیفی شبکه‌های سیما تصمیم به راه‌اندازی شبکه ای شد که به طور مشخص به گفتمان انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و بیداری اسلامی بپردازد.

معاون ضرغامی افزود: راه‌اندازی این شبکه به معنای آن نیست که شبکه‌های دیگر از موضوع دفاع مقدس غفلت کنند بلکه دوشادوش شبکه دفاع مقدس حرکت خواهند کرد.

دارابی با اشاره به فراهم بودن مقدمات کار و انتخاب مدیران مربوطه، اظهار کرد: برنامه‌ها و تولیدات خوبی هم در سیما و هم در نهادهای بیرونی برای این شبکه‌ تلویزیونی تهیه و تدارک دیده شده است.

وی با بیان اینکه مقدمات فنی کار در این خصوص در حال تدارک است، خاطرنشان کرد: شبکه تلویزیونی دفاع مقدس در چند روز آینده و به طور آزمایشی از تلویزیون جمهوری اسلامی ایران پخش خواهد شد.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , افتتاح , پخش آزمایشی , شبکه دفاع مقدس


تاريخ : جمعه ۱۳٩٢/۸/۳ | ۱٢:۱۸ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.