/ آخرين بروز رساني مطالب و نظرات تا ساعت /// 18:00 دوشنبه 1395/09/29 گستره پخش رسمی شبکه های اچ دی:تمامی مراکز استان ها/// شهرستان های سرخس و فریمان و چناران و خواف و دماوند و زیباکنار و بناب /// دریافت ۱۵ رادیونما استانی در فرکانس 482 فرستنده تهران سریال فرار از زندان هر شب ساعت 23 از شبکه نمایش با ما همراه باشید

شبکه مستند به زودی برنامه زنده صبحگاهی با عنوان « روی پلک صبح » را پخش خواهد کرد.

 

« روی پلک صبح » قرار است وقایع و رویدادهای مختلف کشورمان را از طریق هنر عکاسی مستند به مخاطبان معرفی کند. در بخش اصلی این برنامه مجری - عکاس در مورد عکس هایی که در مورد سوژه های مختلف طی 24 ساعت گذشته عکاسی کرده ، صحبت می کند.

همچنین در این برنامه اتفاقات تاریخی و مناسبت های مختلف توسط عکس های جذاب و کمتر دیده شده ، معرفی می شوند و به رویدادهای تاریخی از دریچه تصویر مستند پرداخته خواهد شد.

ضمن این که مخاطبان شبکه مستند از اقصی نقاط کشورمان نیز فرصت خواهند داشت تا از اتفاقات مختلف و رویدادهای خبری ، اجتماعی ، طبیعی ، فرهنگی و... عکس تهیه کنند و به برنامه « روی پلک صبح» بفرستند تا با حفظ نامشان به نمایش درآید.

علاقمندان می توانند عکس های خود را از طریق سایت شبکه مستند به نشانی  mostanad.iribtv.ir و یا باشگاه مخاطبان شبکه مستند به نشانی iribcloob.ir/mostanad  به این برنامه ارسال کنند.

گفتنی است شبکه مستند از زمان تاسیس تاکنون برنامه زنده صبحگاهی نداشته است .


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه مستند


تاريخ : یکشنبه ۱۳٩٢/٧/٢۸ | ۱:٥۱ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.