"سید عزت الله ضرغامی" برای گسترش همکاری‌های فرهنگی و رسانه‌ای به عشق آباد سفر کرد.
به گزارش خبرنگار حوزه رادیو و تلویزیون باشگاه خبرنگاران در این هفته رادیو و تلویزیون با رویدادهایی همراه بود.
*بنابراین گزارش مهمترین رویداد این هفته رادیو و تلویزیون سفر "سید عزت الله ضرغامی" رئیس سازمان صدا و سیما به ترکمنستان بود. در دیدار ضرغامی با وزیر فرهنگ ترکمنستان، بر گسترش همکاری‌های فرهنگی و رسانه‌ای تاکید شد.
همچنین شب شعر و ادب فارسی در ساختمان رایزنی فرهنگی سفارت ایران در عشق آباد با حضور "سید عزت الله ضرغامی" رئیس سازمان صدا و سیمای ایران و هیات همراه وی، سفیر و رایزن فرهنگی سفارت ایران در ترکمنستان برگزار شد.
*نشست شورای مدیران معاونت صدا با حضور محمد حسین صوفی معاون صدا، سید حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و هیات همراه در سالن جلسات رادیو برگزار شد.
در این دیدار مقرر شد با هدف افزایش همکاری‌ها، دفتر شبکه سلامت در محل وزارت بهداشت استقرار یابد تا تعامل نزدیک برنامه سازان و حوزه‌های بهداشت و سلامت و آموزش وزارتخانه برقرار شود.
*دیگر رویداد این هفته پخش برنامه "هزار و یک شب سینما" از رادیو نمایش است، برنامه‌ای که به تاریخچه سینما، صنعت فیلم می‌پردازد.
*یک بخش خبری جدید به شبکه ورزش اضافه شد.
*همچنین رویدادهای دینی بخش جدید خبری است که خبرهای مذهبی را از شبکه الکوثر بخش می‌کند.
*همزمان با فرا رسیدن 23 مهرماه 9 ذیحجه شبکه‌های رادیویی با پخش مراسم دعای عرفه از اماکن متبرکه به استقبال این روز رفتند.
*شبکه سلامت سیما با پخش سریال‌های سلامت محور قصد دارد در حوزه‌های مختلف نظیر سلامت روحی و سلامت جسمی را به روی آنتن ببرد. سریال "دوران سرکشی" اولین سریال این شبکه است.
*دیگر رویداد این هفته رادیو و تلویزیون، فیلم سینمایی "زمستان آخر" در پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم بغداد جایزه ویژه هیات داوران را به خود اختصاص داد.

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: صدا و سیما , شبکه های صدا و سیما , اخبار


تاريخ : جمعه ۱۳٩٢/٧/٢٦ | ٧:٢٥ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.