منصور ضابطیان راه‌اندازی شبکه‌های جدید را مثبت دانست و گفت: این اتفاق در همه جای دنیا می‌افتد و اتفاق بدی نیست چون به مخاطب حق انتخاب می‌دهد.

کارگردان و تهیه‌کننده‌ «رادیو هفت» شبکه آموزش در گفت‌وگو با خبرگزاری ایسنا، گفت: در همه‌ی کشورهای دنیا مجموعه‌ای از شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی به شیوه‌ی تخصصی که به شبکه‌های اصلی هم لینک شوند تأسیس می‌شود.

او افزود: تاسیس شبکه‌های متعدد به مخاطب حق انتخاب می‌دهد تا اگر دوست دارد آثار طنز را تماشا کند به سراغ شبکه طنز برود و اگر می‌خواهد آثار نمایشی جدی‌تر ببیند، به سراغ شبکه‌ی دیگری برود.

 ضابطیان معتقد است: از آنجا که تأسیس شبکه‌های جدید گران‌قیمت نیست و به بودجه‌ی زیادی نیاز ندارد، بودنش از نبودنش بهتر است.

 کارگردان رادیو هفت ضمن بیان اینکه حتی اگر شبکه‌های جدید برنامه‌های تکراری پخش کنند باز هم بودنشان از نبودنشان بهتر است خاطرنشان کرد: به هر حال بیننده می‌تواند انتخاب کند،‌ بسیاری از برنامه‌های تلویزیونی در کنداکتور پخش جایی برای تکرار ندارند و این باعث می‌شود که بیننده آن برنامه‌ها را از دست بدهد.

 و ادامه داد: بنابراین اگر شبکه‌ای وجود داشته باشد که بتواند به طور مرتب و طبق یک برنامه‌ریزی آنها را تکرار کند اتفاق خیلی خوبی است.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه های صدا و سیما


تاريخ : یکشنبه ۱۳٩٢/٧/٢۱ | ٢:۳٦ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.