شبکه مستند سیما مجموعه نمایشی هیجان انگیزی درباره زمان و ارتباط آن با خلقت در دستور پخش دارد.

مجموعه مستند ماشین زمان سه شنبه ، 28 خرداد ماه مهمان شبکه مستند سیما می شود. در این مستند بیننده سوار بر ماشین زمان شده و از حقایق و واقعیات بسیاری در کالبد زمان مطلع  می‌شود.

 گذر زمان در طول میلیون ها سال باعث به وجود آمدن تغییرات بسیار شگرفی بر روی زمین شده است . این تغییرات گاهی به حدی بزرگ و بنیادیست که بشر از تصور آن عاجز است. تغییراتی مانند ظاهر و خصوصیات حیوانات؛ تغییر اکوسیستم جهان و ...

ماشین زمان، هر هفته ، سه شنبه ها ، ساعت 16 از شبکه مستند به روی آنتن می رود.

دنیا پر رمز و راز حیات وحش از میمون پیگمی تا نهنگ عظیم‌الجثه
"زندگی پستانداران" با رمزگشایی از دنیای پر رمز و راز حیات وحش سه‌شنبه‌ها ساعت 21 از شبکه مستند سیما پخش می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مستند "زندگی پستانداران" با اجرای مستندساز شناخته‌شده جهان دیوید آتن برو، به سراغ دنیای گوناگون‌ترین دسته جانوران زمین یعنی پستانداران می‌رود و از کوچکترین آن‌ها یعنی میمون پیگمی تا نهنگ عظیم الجثه را تصویر می‌کند.

این مجموعه 10 قسمتی زندگی گونه‌های مختلفی از پستانداران کره زمین را به تصویر می‌کشد. هر قسمت به بررسی یک گروه پرداخته و مخاطب را با اسرار جدیدی از دنیای پر رمز و راز حیات وحش آشنا می‌کند.

طراحی یک پیروزی، شکارچیان حشرات، دانه خواران، شکارچیان سیاره، گوشت خواران، فرصت طلبان، بازگشت به آب، زندگی در لابلای درختان، جاه طلبان و غذایی برای تفکر نام قسمت‌های مختلف این مجموعه است.

"زندگی پستانداران" سه‌شنبه‌ها ساعت 21 از شبکه مستند سیما پخش می‌شود.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه مستند , صدا و سیما


تاريخ : دوشنبه ۱۳٩٢/۳/٢٧ | ۱٠:۳۱ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.