همزمان با هفته کودک شبکه پویا برنامه های متنوعی را برای کودکان در نظر گرفته است

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ؛جمعه 19 مهر ماه همزمان با روز ملی کودک و رسانه، شبکه پویا از ساعت 7:00 الی 22:00 ، ویژه برنامه های جذاب و متنوع پخش می­کند.

این شبکه قرار است در این تاریخ تمام برنامه­های روزانه خود را قطع و برای مخاطبانش انیمیشن­های تک قسمتی زیبا و جذاب پخش ­کند. همچنین 3 فیلم سینمایی انیمیشنی با نام­های مورچه قهرمان، دامبو و ووک برای این روز پیش بینی شده است.

مورچه قهرمان

این سینمایی، ماجرای پسر بچه ای به نام لوکاس است که یک روز با یک تفنگ آبپاش به لانه مورچه ها حمله می کند. مادر و پدر لوکاس به مسافرت می روند و او با مادر بزرگش در خانه می ماند. مورچه ها برای مبارزه با او یک مایع جادویی کشف می کنند و شب در گوش او می چکانند. لوکاس به اندازه یک مورچه کارگر می شود و مجبور می شود همراه با مورچه ها کار کند.

این انیمیشن جمعه ساعت 10:15 روی آنتن شبکه پویا می رود.

دامبو

این انیمیشن داستان فیلی به نام دامبو است که اولین فیل پرنده جهان می شود! تنها دوست او موش کوچکی به اسم تیموتی است. این انیمیشن در ساعت 13:00 روز جمعه از شبکه پویا پخش می شود.

ووک

این انیمیشن، ماجرای یک بچه روباه است که از لانه خود خارج می شود و موقع بازگشت، از عموی خود می شنود که همه خانواده او توسط یک شکارچی کشته شده اند. ووک را عمویش بزرگ می کند. او بعدها در جوانی موفق می شود یک روباه دیگر را که در مزرعه ای در یک قفس گیر افتاده نجات دهد. روباه به ووک و عمویش در جنگل می پیوندد و... .

این انیمیشن دو بعدی جمعه ساعت 20:00 روی آنتن شبکه پویا می رود.

انیمیشن­های تک قسمتی خرگوش و شاپرک، دیگر وقتی برای بلوط نیست، چرخ دنده ساعت، نترس، ماجراهای جنگل، بدشانس، بچه ها مواظب باشید، مستربین، پلاتو و بره ای در جزیره و . . . نیز از انیمیشن­های خارجی است که در روز ملی کودک و رسانه برای مخاطبان این شبکه در نظر گرفته شده است.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه پویا


تاريخ : سه‌شنبه ۱۳٩٢/٧/۱٦ | ٧:٤٠ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.