/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه برنامه تلویزیونی همه ی نامزد های ریاست جمهوری در صفحه ی اصلی

مرحله نخست مسابقه تلویزیونی "آقای گزارشگر" به تهیه‌کنندگی مهدی محمدی از فردا، دوشنبه (15 مهر ماه) برگزار می‌شود.


 

به گزارش سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، برنامه "آقای گزارشگر" کاری از گروه ورزش شبکه سه سیماست که برای اولین بار و با هدف کشف استعدادهای جدید در زمینه گزارشگری ورزشی با مشارکت بیش از 20000 نفر برگزار می‌شود.

این برنامه به تهیه‌کنندگی مهدی محمدی در مرحله نخست از میان افراد متقاضی 300 نفر را گزینش و در گروه‌های هشت یا 10 نفره تقسیم‌بندی می‌کند. این برنامه در حال حاضر برای پخش از شبکه سه سیما در 13 قسمت 45 دقیقه‌ای مراحل تست اولیه خود را پشت سر می‌گذارد و در هریک از قسمت‌های آن یک کارشناس فوتبال و یک گزارشگر باسابقه و توانمند تلویزیونی حضور خواهند داشت.

سید سعید حسینی کارگردانی تلویزیونی و محمدرضا احمدی اجرای این مسابقه تلویزیونی را بر عهده دارند. همچنین مشارکت‌کنندگان برنامه در مرحله نخست از شهرهای مختلف سراسر کشور انتخاب شده‌اند.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه 3 , شبکه های صدا و سیما


تاريخ : یکشنبه ۱۳٩٢/٧/۱٤ | ۳:٠٥ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.