اعضای گروه اعزامی رسانه ملی به مکه با حجت‌الاسلام والمسلمین قاضی عسکر، نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی دیدار کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لبیک، در این دیدار حسن گروسی، رئیس ستاد حج و زیارت سازمان صدا و سیما با ارائه گزارشی از فعالیت‌های ستاد رسانه ملی در مدینه منوره از 24 ساعته شدن پخش برنامه در شبکه تلویزیونی اینترنتی لبیک خبر داد.

 

گروسی افزود: امسال بیش از 70 عنوان برنامه در قالب‌های ترکیبی، مستند، نماآهنگ و میان برنامه در امور حج و زیارت سازمان تولید و در اختیار شبکه‌های مختلف تلویزیون قرار گرفت و به برکت اطلاع‌رسانی بموقع، گسترده و شفاف رسانه ملی بسیاری از مشکلات مربوط به زائران پیش از سفر به سرزمین وحی رفع شد. وی در ادامه با ارائه اطلاعات و آمار برنامه‌های تولیدی ستاد حج و زیارت در طول مدت استقرار در شهر مدینه گفت: تاکنون بیش از 130 گزارش مکتوب، 1900 دقیقه برنامه، 160 ارتباط با شبکه‌های رادیویی و 25 ارتباط با شبکه‌های تلویزیونی برقرار شده است که در مقایسه با مدت مشابه در سال‌های گذشته رشد خوبی را نشان می‌دهد.

مدیر شبکه تلویزیونی اینترنتی لبیک در ادامه گفت: امسال به لطف الهی فعالیت‌های ویژه‌ای در فضای مجازی اتفاق افتاده است که در کمترین زمان ممکن برنامه‌های تولیدی ستاد ضمن قرار گرفتن در پایگاه اطلاع‌رسانی لبیک در شبکه‌های اجتماعی مختلف نیز به اشتراک گذاشته می‌شود.

وی افزود: با برنامه‌ریزی صورت گرفته شاهد 24 ساعته شدن شبکه تلویزیونی اینترنتی لبیک خواهیم بود.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های صدا و سیما , 24 ساعته , شبکه اینترنتی لبیک


تاريخ : پنجشنبه ۱۳٩٢/٧/۱۱ | ۱٢:٥۸ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.