شبکه نمایش این هفته در بخش مرور آثار بازیگران فیلم های امین حیایی بازیگر مطرح سینمای ایران را نمایش می دهد و همچنین آثار سینمای ژاپن را مرور می کند.


شنبه ساعت ۱۵ در بخش آثار سینمای ژاپن فیلم «میراث اینوگامی» برای بینندگان در نظر گرفته شده است.

این فیلم به تهیه کنندگی کازوتومـو اموتـو محصول سال ۲۰۰۶ کشور ژاپن است. اینوگامی ساهی پیرمرد بسیار ثروتمندی است که پیش از مرگ تکلیف اموالش را دروصیت نامه‌ای مشخص کرده است، اما شرط اعلام وصیت نامه توسط وکیل او جمع شدن همه اعضاء خانواده است.

فیلم های «دکتر عزیز» و «هزاران فرسنگ تنها تاختن» روزهای یکشنبه و دوشنبه ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می شود. فیلم های مادربزرگ، «بهار تابستان پاییز زمستان و بهار»، بازگشت به خانه و برای آنها که دوستشان داریم روزهای سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه در همین ساعت در جدول پخش شبکه نمایش گنجانده شده است.

فیلم «بهار تابستان پاییز زمستان و بهار» از پنج قسمت مجزا تشکیل شده است که بر توالی فصل­ها پیش می­رود . این فیلم شرح و سرگذشت انسان است از کودکی تا پیری که با هریک از فصل­ها جداسازی شده است. هر فصل، قسمتی از زندگی یک استاد راهب را به همراه تنها شاگرد اش به تصویر می­کشد. فاصله هر فصل با فصل بعدی قریب پانزده سال است که با ترتیب زمانی ولی با تاخیر زمانی در جلو چشمانمان جلوه نمایی می­کند.

در بخش مرور آثار بازیگران فیلم های سیب سرخ حوا و عروس فراری با بازی امین حیایی شنبه و یک شنبه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می شود. فیلم های تکیه بر باد، مزاحم و عروس خوشقدم را نیز می توانید در روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه شاهد باشید.

 دو فیلم مهمان مامان و دستهای آلوده نیز روزهای پنجشنبه و جمعه در جدول پخش شبکه نمایش گنجانده شده است. امین حیایی متولد ۱۹ خرداد ۱۳۴۹ در تهران است و برای بازی در فیلم شب برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم فجر در سال ۱۳۸۶ شده است.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه نمایش , شبکه های صدا و سیما , شبکه های دیجیتال


تاريخ : شنبه ۱۳٩٢/۳/٢٥ | ٤:٢٦ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.