قسمتی از سفارشات امام عصر (عج) به حضرت آیت الله مرعشی نجفی در یکی از تشرفات ایشان خدمت امام زمان (عج)، سفارش به تلاوت برخی از سوره های قرآن کریم بوده است که شنوندگان رادیو قرآن می توانند در پنج بخش ثابت تلاوت سوره های سفارش شده را بشنوند.


به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ؛ عالم فرزانه و عارف زاهد حضرت آیت اللّه مرعشی نجفی بنا بر سفارش امام عصر(عج) بر تلاوت و قرائت سوره ها یی بعد از نمازهای واجب تاکید فرمودند که  بعد از نماز صبح سوره یس، بعد از نماز ظهر سوره عم(نباء)، بعد از نماز عصر سوره نوح (البته بعضی نقلهای دیگر دارد که سوره عصر)، بعد از نماز مغرب سوره واقعه و بعد از نماز عشاء سوره ملک است.

رادیو قرآن نیز برای اجرای این سفارش موکد در ساعاتی از شبا‌نه‌روز که در روایات ائمه معصومین (ع) بر مداومت بر آن تاکید شده است تلاوت این سوره ها را تقدیم شنوندگان می کند.

علاقمندان می توانند ترتیل سوره یس را ساعت 6 صبح، آیه‌الکرسی را ساعت 7:15، سوره نبأ را پس از اذان ظهر، سوره نوح را رأس ساعت 17، سوره  ملک را ساعت 21 و همچنین تلاوت سوره واقعه را ساعت 22 برروی موج اف ام ردیف 100مگاهرتز این شبکه رادیویی بشنوند.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: رادیو , شبکه های صدا و سیما


تاريخ : دوشنبه ۱۳٩٢/٧/۸ | ۸:٢٧ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.