/ آخرين بروز رساني مطالب و نظرات تا ساعت /// 18:00 دوشنبه 1395/09/29 گستره پخش رسمی شبکه های اچ دی:تمامی مراکز استان ها/// شهرستان های سرخس و فریمان و چناران و خواف و دماوند و زیباکنار و بناب /// دریافت ۱۵ رادیونما استانی در فرکانس 482 فرستنده تهران سریال فرار از زندان هر شب ساعت 23 از شبکه نمایش با ما همراه باشید

پس از آنکه نصب تجهیزات فرستنده تلویزیونی دیجیتال در شهرستان میانه با تاخیر مواجه شد،مهندس حسینی طی نامه ای از ریاست محترم سازمان صدا و سیما درخواست کرد نسبت به این امر مهم اقدام عاجل صورت پذیرد.

در این درخواست آمده است:

اخیرا تمامی شهرستانهای استان باسرعت به امکانات دیجیتال مجهزمیگردند و عقب ماندن میانه با این امتیازات از این قافله به هیچ وجه قابل توجیه نیست.

ریاست محترم صداو سیما نیزدرپاسخ به درخواست مهندس حسینی نوشته اند:مقدمات امرفراهم شده است با همکاری فرمانداری محترم تسریع گردد.

با توجه به اینکه اعتبار ویژه ای (حدود یک میلیارد و دویست میلیون تومان)برای فرمانداری های ویژه در روزهای آتی واریز خواهد شد ،امیدواریم با اختصاص این مبلغ به فرستنده دیجیتال فرمانداری ویژه میانه همکاری های لازم در این راستا را انجام دهد

 

خبر فوری : فرستنده دیجیتال میانه افتتاح شد،جزییات این خبر در لینک زیر:

http://digitaltv2.persianblog.ir/post/490/


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: صدا و سیما , شبکه های دیجیتال , فرستنده دیجیتال , دیجیتال آذربایجان شرقی


تاريخ : شنبه ۱۳٩٢/٧/٦ | ٤:٢٢ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.