معاون سیما تأکید کرد با حضور رییس سازمان صدا و سیما در مجلس، آنها منتظر یک همت ویژه از سوی مجلس برای کمک به رسانه ملی هستند.

وی در خصوص شبکه‌های در حال تأسیس توضیح داد: تدارک 10 شبکه را دیده‌ایم که یکی از آنها کوثر با رویکرد دفاع مقدس، انقلاب اسلامی و بیداری اسلامی است. البته تاسیس این شبکه چنین معنایی ندارد که دیگر شبکه‌ها به این مضامین نمی‌پردازند یا قرار است صرفا این شبکه به حوزه‌های نام برده بپردازد. ما روزانه 50 ساعت در شبکه‌های سیما به سلامت می‌پردازیم و در کنار این شبکه سلامت را هم داریم.

 

دارابی از فرهنگ و هنر، زیارت، اقتصاد، خانواده و کودک و نوجوان به عنوان دیگر شبکه‌هایی نام برد که در اولویت راه‌اندازی قرار دارد و افزود: به تدریج که مسائل مالی و فنی حل شود دستور راه‌اندازی این شبکه‌ها روی میز سازمان قرار می گیرد.

معاون سیما تأکید کرد: بخش عمده شبکه‌های نسل دوم بر مدیریت داشته‌ها است و ما آرشیومان را مدیریت می‌کنیم. به خصوص یکی از محورهای اصلی کار شبکه، استفاده از توانمندی نهادهای دیگر در این حوزه‌ها است. پس از اینکه شبکه نسیم رسما افتتاح شد به این شبکه هم می‌رسیم. کوثر در اولویت ما برای راه اندازی است که امیدوارم در پاییز به صورت آزمایشی آغاز به کار کند.

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , افتتاح , صدا و سیما


تاريخ : پنجشنبه ۱۳٩٢/٧/٤ | ۸:٠٠ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.