برنامه «اکسیژن» با رویکرد اطلاع‌رسانی و سرگرمی در حوزه ورزش، از امروز از شبکه ورزش پخش می‌شود. این مجله تصویری صبحگاهی قصد دارد با پرداختن به اخبار و اطلاعات ورزشی ایران و جهان، نشاط و طراوت صبحگاهی را به بینندگان منتقل کند.

به گزارش روابط‌عمومی شبکه ورزش، این برنامه با حضور قهرمانان رشته‌های گوناگون ورزشی، شش روز در هفته و از ساعت 8 صبح به مدت 60 دقیقه به‌صورت زنده پخش می‌شود.

این برنامه دو روز در هفته با اجرای پژمان نجات‌پور با رویکردی تخصصی به مسائل فوتبال‌ داخلی و خارجی می‌پردازد. در دیگر روزهای هفته نیز به رشته کشتی و ورزش‌های رزمی با اجرای مصطفی حسینی و ورزش‌های توپ و تور با اجرای محمد‌رضا بابا‌محمدی پرداخته می‌شود.

اخبار و اطلاعات ورزشی ایران و جهان، ترویج ورزش همگانی، ورزش مدارس، ورزش در کارخانه‌ها و مراکز صنعتی، پخش گزیده‌هایی از فیلم‌ها و سریال‌های ورزشی از قسمت‌های اصلی این برنامه است.اکسیژن در بخش «تلنگر» از طریق ارتباط تلفنی با مسئولان فدراسیون‌ها و مدیران ورزش، فدراسیون‌های ورزشی را به چالش می‌کشد. در آیتم «تقویم ورزشی» نیز اتفاقات ورزش کشور مرور می‌شود.

«آلبوم ورزشی» عنوان بخش دیگری از این برنامه است که با حضور در خانه قهرمانان ورزشی به مرور خاطرات آنها می‌پردازد. در قسمت «خبرخوانی» نیز تیترها و اخبار سایت‌ها و روزنامه‌های ورزشی برای بینندگان خوانده می‌شود.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه ورزش , پخش زنده


تاريخ : سه‌شنبه ۱۳٩٢/٧/٢ | ٢:٢۱ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.