شبکه‌ی پویا به مناسبت بازگشایی مدارس انیمیشن 26 قسمتی «مدرسه‌ای در جنگل» را از چهارشنبه سوم مهر ماه به روی آنتن می‌برد.

«مدرسه‌ای در جنگل» به کارگردانی داود حدیثی و تهیه‌کنندگی مرکز پویانمایی صبا در 26 قسمت 15 دقیقه‌ای تولیده شده است و از سوم  مهر ساعت 18 و 20 دقیقه پخش می‌شود.

داوود حدیثی، کارگردان «مدرسه‌ای در جنگل» می‌گوید: دنیای کودکان خوش رنگ و لعاب‌تر و شادتر و تخیلی‌تر از دنیای بزرگسالان است، و اگر ابزاری پیدا کنیم که بتوانیم از طریق آن با کودک ارتباط برقرار کنیم می‌توانیم حرفمان را راحت‌تر به کودک بگوییم و یکی از بهترین ابزارها انیمیشن است.

او درباره‌ی این انیمیشن توضیح می‌دهد: موضوع«مدرسه‌ای در جنگل» درباره‌ی پسر بچه‌ای هشت، نه ساله به نام «پسر جان» است که در روز تولد خود کتابی به نام «مدرسه‌ای در جنگل» از پدرش هدیه می‌گیرد . کتاب، که جز عکس چند حیوان در فضای جنگل چیزی ندارد ، وقتی برای پسر جان جذاب می‌شود که او متوجه حرکت آزادانه شخصیت‌ها در صفحات کتاب و گذر آنها از صفحه‌ای به صفحه‌ی دیگر می‌شود و وقتی این شوق به حیرت بدل می‌شود که می‌بیند گوشه و کنار خانه نیز مانند صفحات کتاب ، گردشگاه حیوان‌ها شده است .

با توجه به اهمیت آموزش خلاقیت در این مجموعه سعی شده تا در کنار آموزش‌های مختلفی که به کودکان داده می‌شود با خلق فضا و داستان‌هایی جذاب و خیال‌انگیز ویژگی افراد خلاق و موانع پیش روی خلاقیت را برای آنها باز گو کند .


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه پویا


تاريخ : یکشنبه ۱۳٩٢/٦/۳۱ | ۳:۱۳ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.