/ آخرين بروز رساني مطالب و نظرات تا ساعت /// 09:00 دوشنبه 1395/11/02 گستره پخش رسمی شبکه های اچ دی:تمامی مراکز استان ها/// شهرستان های سرخس و فریمان و چناران و خواف و دماوند و زیباکنار و بناب /// بررسی هویت بصری جدید شبکه نمایش سریال فرار از زندان هر شب ساعت 23 از شبکه نمایش تدارک شبکه امید و ایرانکالا برای افتتاح در بهمن ماه

شبکه‌ی پویا به مناسبت بازگشایی مدارس انیمیشن 26 قسمتی «مدرسه‌ای در جنگل» را از چهارشنبه سوم مهر ماه به روی آنتن می‌برد.

«مدرسه‌ای در جنگل» به کارگردانی داود حدیثی و تهیه‌کنندگی مرکز پویانمایی صبا در 26 قسمت 15 دقیقه‌ای تولیده شده است و از سوم  مهر ساعت 18 و 20 دقیقه پخش می‌شود.

داوود حدیثی، کارگردان «مدرسه‌ای در جنگل» می‌گوید: دنیای کودکان خوش رنگ و لعاب‌تر و شادتر و تخیلی‌تر از دنیای بزرگسالان است، و اگر ابزاری پیدا کنیم که بتوانیم از طریق آن با کودک ارتباط برقرار کنیم می‌توانیم حرفمان را راحت‌تر به کودک بگوییم و یکی از بهترین ابزارها انیمیشن است.

او درباره‌ی این انیمیشن توضیح می‌دهد: موضوع«مدرسه‌ای در جنگل» درباره‌ی پسر بچه‌ای هشت، نه ساله به نام «پسر جان» است که در روز تولد خود کتابی به نام «مدرسه‌ای در جنگل» از پدرش هدیه می‌گیرد . کتاب، که جز عکس چند حیوان در فضای جنگل چیزی ندارد ، وقتی برای پسر جان جذاب می‌شود که او متوجه حرکت آزادانه شخصیت‌ها در صفحات کتاب و گذر آنها از صفحه‌ای به صفحه‌ی دیگر می‌شود و وقتی این شوق به حیرت بدل می‌شود که می‌بیند گوشه و کنار خانه نیز مانند صفحات کتاب ، گردشگاه حیوان‌ها شده است .

با توجه به اهمیت آموزش خلاقیت در این مجموعه سعی شده تا در کنار آموزش‌های مختلفی که به کودکان داده می‌شود با خلق فضا و داستان‌هایی جذاب و خیال‌انگیز ویژگی افراد خلاق و موانع پیش روی خلاقیت را برای آنها باز گو کند .


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه پویا


تاريخ : یکشنبه ۱۳٩٢/٦/۳۱ | ۳:۱۳ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.