/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه لیست تمام فیلم های سینمایی نوروز 96 +سه شنبه آخر سال در صفحه اصلی و صفحه ویژه نوروز قرار گرفت

شبکه‌ی پویا به مناسبت بازگشایی مدارس انیمیشن 26 قسمتی «مدرسه‌ای در جنگل» را از چهارشنبه سوم مهر ماه به روی آنتن می‌برد.

«مدرسه‌ای در جنگل» به کارگردانی داود حدیثی و تهیه‌کنندگی مرکز پویانمایی صبا در 26 قسمت 15 دقیقه‌ای تولیده شده است و از سوم  مهر ساعت 18 و 20 دقیقه پخش می‌شود.

داوود حدیثی، کارگردان «مدرسه‌ای در جنگل» می‌گوید: دنیای کودکان خوش رنگ و لعاب‌تر و شادتر و تخیلی‌تر از دنیای بزرگسالان است، و اگر ابزاری پیدا کنیم که بتوانیم از طریق آن با کودک ارتباط برقرار کنیم می‌توانیم حرفمان را راحت‌تر به کودک بگوییم و یکی از بهترین ابزارها انیمیشن است.

او درباره‌ی این انیمیشن توضیح می‌دهد: موضوع«مدرسه‌ای در جنگل» درباره‌ی پسر بچه‌ای هشت، نه ساله به نام «پسر جان» است که در روز تولد خود کتابی به نام «مدرسه‌ای در جنگل» از پدرش هدیه می‌گیرد . کتاب، که جز عکس چند حیوان در فضای جنگل چیزی ندارد ، وقتی برای پسر جان جذاب می‌شود که او متوجه حرکت آزادانه شخصیت‌ها در صفحات کتاب و گذر آنها از صفحه‌ای به صفحه‌ی دیگر می‌شود و وقتی این شوق به حیرت بدل می‌شود که می‌بیند گوشه و کنار خانه نیز مانند صفحات کتاب ، گردشگاه حیوان‌ها شده است .

با توجه به اهمیت آموزش خلاقیت در این مجموعه سعی شده تا در کنار آموزش‌های مختلفی که به کودکان داده می‌شود با خلق فضا و داستان‌هایی جذاب و خیال‌انگیز ویژگی افراد خلاق و موانع پیش روی خلاقیت را برای آنها باز گو کند .


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه پویا


تاريخ : یکشنبه ۱۳٩٢/٦/۳۱ | ۳:۱۳ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.