گرافیک تلویزیونی شبکه دو از پاییز با تغییراتی محسوس در کاربرد، رنگ، فرم و تکنیک‌های اجرا به روی آنتن می‌رود.

 

فرهاد مختاری - مسؤول گرافیک تلویزیونی شبکه دو سیما - در گفت‌و‌گو با خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اعلام این خبر توضیح داد: زیرنویس‌ها، اعلام برنامه‌های شبکه دو، زمان برنامه‌ها قرار است با تغییرات ساختاری جدیدی با تغییر در رنگ و فرم از پاییز به روی آنتن برود.

او در ارتباط با گرافیک این شبکه گفت: متاسفانه بنا به دلایلی در شروع کار در برخی موارد مجبور به آزمون و خطا شدیم، اما بازخوردهایی که در شش ماهه‌ی گذشته از مخاطبان گرفتیم اکنون با ثبات بیشتر و بر اساس سلیقه بخش بیشتری از مخاطبان، اقدام به طراحی و اجرای گرافیک تلویزیونی شبکه کردیم.

او درباره سبک طراحی این گرافیک توضیحاتی را ارائه داد و گفت:‌ پیش از این برای اجرا و پخش از رنگ زرد و خاکستری استفاد کردیم اما در طول زمان به این نتیجه رسیدیم با توجه به اینکه شعار ما زندگی در شبکه‌ی دو است، این رنگ را مناسب ندانستیم در نتیجه رنگ سبز و سفید را انتخاب کردیم و سعی کردیم با توجه به اینکه مخاطب این شبکه کودک و خانواده است، از ترکیبات شادتر و روشن‌تری استفاده کنیم.

مختاری خاطرنشان کرد: لوگوی شبکه سفید است و فضای گرافیکی این شبکه نیز از پاییز شادتر می‌شود. همچنین در چهار مناسبت محرم، نوروز، رمضان و روزهای عزاداری تغییر خواهد کرد و مناسبتی خواهد بود.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های صدا و سیما , شبکه2


تاريخ : شنبه ۱۳٩٢/٦/۳٠ | ۱٠:٠٦ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.