فرماندار خلیل‌آباد از فعال شدن سیستم دیجیتال صدا و سیما در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خراسان، علی اصغر مرادزاده در جمع خبرنگاران خاطرنشان کرد: شهرستان خلیل‌آباد تحت پوشش پخش سیستم دیجیتال صداوسیما قرار گرفته و شهروندان و روستانشینان می‌توانند از همه شبکه‌های استانی و سراسری صدا و سیما استفاده کنند.

وی با بیان این‌که با راه‌اندازی سیستم دیجیتال در خلیل‌آباد بیش از ۳۰ کانال رادیو و تلویزیونی سراسری در این شهرستان دریافت می‌شود، افزود: برای دریافت سیستم دیجیتال صدا و سیما از دستگاه گیرنده یا مبدل استفاده می‌شود.

فرماندار خلیل‌آباد در ادامه با ابراز خرسندی از راه‌اندازی این سیستم و فراهم شدن امکان بهره‌مندی مردم این خطه از شبکه‌های تلویزیونی گفت: در شرایط فعلی و با جنگ نرم دشمن، بهترین سلاح مقابله ما توسعه رسانه‌ای است.

وی با اشاره به این‌که دشمن با شبکه‌های ماهواره‌ای خود کانون خانواده‌ها را نشانه رفته است، اظهار کرد: استفاده از آموزه‌های دینی و تقویت معنویت در جامعه و توسعه شبکه‌های تلویزیونی می‌تواند نفوذ شبکه‌های تلویزیونی خارجی بر خانواده‌ها را کاهش دهد.

مرادزاده تصریح کرد: صدا و سیما باید با جهاد شبانه‌روزی خود در برابر جنگ نرم غربی‌ها ایستادگی کند و با غلبه بر امپراطوری‌های خبری استکبار جهانی ارزش‌های توحیدی را به جامعه اسلامی ما ارایه کند.

وی بیان کرد: راه‌اندازی این شبکه‌ها نه تنها از گرایش مردم به برنامه‌های ماهواره‌ای کم می‌کند بلکه آسیب‌های ناشی از رجوع به رسانه‌های بیگانه را به حداقل می‌رساند.

شهرستان خلیل‌آباد یکی از شهرستان‌های استان خراسان رضوی در شمال شرقی ایران است. مرکز این شهرستان شهر خلیل‌آباد می‌باشد.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , افتتاح , دیجیتال خراسان رضوی


تاريخ : شنبه ۱۳٩٢/٦/۳٠ | ۱:۳٧ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.