رادیو تلاوت18 ساعته شد.

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری فارس پخش برنامه‌های رادیو تلاوت که پیش از این در 6 ساعت پخش‌ می‌شد به مناسبت مبعث حضرت «رسول(ص)» هجده ساعته شد.

بنا بر این گزارش علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های این شبکه رادیویی را از ساعت 6 صبح تا 24 از طریق موج FM ردیف 101.5 دریافت کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس پیش از در روز اول ماه رجب برابر با 22 اردیبهشت‌ماه 1392 رادیو تلاوت با قرار گرفتن بر روی شبکه دیجیتال سراسری شد، همچنین علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های این شبکه رادیویی را از طریق گیرنده‌های دیجیتال بر روی کانال 31 دریافت کنند.

رویکرد جدید تصویری شبکه بازار

از نیمه دوم خرداد ماه سالجاری، رویکرد جدید شبکه بازار در صفحه های نمایش قابل رویت شد.

به گزارش روابط عمومی  رسانه ملی؛ این شبکه تلویزیونی از این به بعد سه قاب اطلاع رسانی دارد که یکی مانند سابق به امر زیرنویس واطلاع رسانی درمورد قیمت مواد غذایی مبادرت می ورزد و 2 قاب دیگر ، قالب های جدید اطلاع رسانی هستند که جدیدترین قیمت انواع کالا ،خدمات،بورس های داخلی وجهانی ونرخ سکه طلا وارز و تغییرات آن ها را به اطلاع مخاطبان می رساند. در قالب های جدید فضایی متناسب برای اعلام قیمت کالاهای تولید داخلی نیز پیش بینی شده است وعلاوه برآن صاحبان این نوع از صنایع و خدمات می توانند کالای استاندارد خود را دراین فضا تبلیغ کنند.
روابط عمومی شبکه بازار با تلفن گویای 22651637-021 و سامانه پیامک 1000010 آماده دریافت نظر ها و دیدگاه های مخاطبان گرامی در رابطه با برنامه های این شبکه است.

چهار مستند تک قسمتی جدید جهت پخش از شبکه چهار سیما دوبله و آماده پخش شد.
به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما، جانوران گلادیاتور، اثر گذاران واقعی در حوزه الکترونیک، ماموت کوچک، رامسس دوم (سفر بزرگ) عناوین چهار مستند جدیدی است که بزودی از شبکه چهار پخش خواهد شد.
«جانوران گلادیاتور» محصول 2008 امریکا است. این برنامه به بررسی تاریخچه مبارزات دسته ای از گلادیاتورها میپردازد که با جانوران وحشی مبارزه میکردند.رمیان باستان شیفته مبارزات خونین و میدان مسابقه بودند.«اثر گذاران واقعی در حوزه الکترونیک» محصول 2009 امریکا نیز به بررسی اختراعات دانشمندان در حوزه الکترونیک و تاثیر این اختراعات در جهان می پردازد.  «ماموت کوچک» محصول 2009 امریکا است.پیدا شدن بقایای جسد یک بچه ماموت 7 ماهه متعلق به 40 هزار سال قبل در سیبری موقعیتی استثنایی در اختیار دانشمندان قرار داد تا از زندگی این جانداران نکات زیادی بفهمند. این مستند به بررسی آزمایشات و تحقیقات انجام شده میپردازد. «رامسس دوم »(سفر بزرگ) به سفر بزرگ مومیایی رامسس دوم که از مقبره اش آغاز شده و تا موزه لوور و سپس بازگشت به مصر ادامه می یابد، اختصاص دارد.بیش از 3200 سال از مومیایی شدن جسد رامسس دوم فرعون سلسله 19 امپراطوری مصر میگذرد. رامسس دوم 67 سال در مصر حکومت کرد و در سن 92 سالگی درگذشت.

موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: صدا و سیما , شبکه های دیجیتال , شبکه بازار


تاريخ : سه‌شنبه ۱۳٩٢/۳/٢۱ | ۱٠:٢٦ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.