/ آخرين بروز رساني مطالب و نظرات تا ساعت /// 18:00 دوشنبه 1395/09/29 گستره پخش رسمی شبکه های اچ دی:تمامی مراکز استان ها/// شهرستان های سرخس و فریمان و چناران و خواف و دماوند و زیباکنار و بناب /// دریافت ۱۵ رادیونما استانی در فرکانس 482 فرستنده تهران سریال فرار از زندان هر شب ساعت 23 از شبکه نمایش با ما همراه باشید

شهرستان دوره چگنی در استان لرستان زیرپوشش شبکه دیجیتال قرارگرفت.

مدیرکل صدا وسیمای مرکزلرستان گفت: برای راه اندازی شبکه دیجیتال رادیو و تلویزیون در شهرستان دوره چگنی 340 میلیون تومان هزینه شده است.

آقای کمری با بیان اینکه با افتتاح شبکه های دیجیتال رادیویی و تلویزیونی در شهرستان دوره چگنی 40 هزار نفر از مردم این شهرستان تحت پوشش شبکه دیجیتالی تلویزیونی و رادیویی قرار گرفتند افزود: هم اکنون یک میلیون و400 هزار نفر در شهرهای لرستان زیرپوشش شبکه دیجیتال قرارگرفته است که معادل 81 درصد جمعیت استان است.

وی گفت: با راه انداری شبکه دیجیتال در شهرستان دوره چگینی 20 شبکه تلویزیونی و 16 شبکه رادیویی در این شهرستان با کیفیت دریافت می شوند.
مدیرکل صداوسیمای مرکز لرستان با اعلام اینکه لرستان نخستین استان کشور است که همه مرکز شهرستان های آن تحت پوشش شبکه دیجیتال قرار گرفته است تصریح کرد: تا پایان سال 92 همه ی مناطق استان زیرپوشش شبکه دیجیتال قرارمی گیرند.


 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: صدا و سیما , فرستنده دیجیتال , افتتاح , شهر های دیجیتالی


تاريخ : یکشنبه ۱۳٩٢/۳/۱٩ | ۱٠:۱٦ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.