/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه برنامه تلویزیونی همه ی نامزد های ریاست جمهوری در صفحه ی اصلی

نخستین فرستنده‌های پرقدرت ۱۰ کیلووات FM هواخنک و آب‌خنک ساخت ایران دقایقی پیش در زیباکنار افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از زیباکنار، نخستین فرستنده‌های پرقدرت 10 کیلووات FM هواخنک و آب‌خنک ساخت ایران امشب در زیباکنار افتتاح شد.

مدیرکل صداوسیمای مرکز گیلان در جریان افتتاح نخستین طرح تبدیل فرستنده‌های پرقدرت تلویزیونی آنالوگ به دیجیتال اظهار کرد: در سال حماسه سیاسی و اقتصادی با همت بلند متخصصان داخلی این مرز و بوم و در شرایط سخت تحریم نخستین فرستنده‌های پرقدرت 10کیلووات FM ساخت ایران در گیلان نصب و راه‌اندازی شد.

محسن نصرپور افزود: فرستنده‌های پرقدرت آنالوگ تلویزیون با موفقیت در بیشتر استان‌ها به دیجیتال تبدیل شده است که از نظر علمی نقطه عطفی محسوب می‌شود.

به گزارش فارس در مراسم افتتاح پروژه مذکور معاونان سازمان صداوسیما، استاندار و تعدادی از نمایندگان مردم گیلان در مجلس شورای اسلامی حضور یافتند.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: افتتاح , صدا و سیما , دیجیتال گیلان


تاريخ : چهارشنبه ۱۳٩٢/٦/٢٧ | ۱٢:٢٤ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.