شبکه پویا به مناسبت آغاز سال تحصیلی ویژه‌برنامه‌هایی را در نظر گرفته است و از اول مهر برنامه‌هایش یک ساعت زودتر پخش می‌شود.

علم‌بیگی، مدیر تامین برنامه شبکه پویا با اعلام این خبر گفت: به مناسبت شروع مدارس در روزهای سی‌ویکم شهریور و اول مهر، برنامه‌های ویژه‌ای در نظر گرفته‌ایم. در این دو روز تقریبا همه برنامه‌ها‌ی روزانه شبکه را قطع می‌کنیم و برنامه‌های جذاب و کوتاه پخش می‌کنیم تا به این ترتیب فضای شاد برای استقبال از سال جدید تحصیلی ایجاد کنیم.

 

وی ادامه داد:‌ مجموعه‌های کوتاه 3 تا 8 دقیقه‌ای و گلچینی از مجموعه‌های اپیزودیک از جمله موارد ویژه‌ای هستند که در این دو روز پخش می‌شوند. ماجراهای جنگل، ماکارونی‌ها، زندگی لاک‌پشتی، باب‌اسفنجی، تام و جری جدید، رویای دوچرخه، روبات فضایی، خرگوش شعبده‌باز، مستربین، توئیتی و گوفی و... در این دو روز از شبکه پویا پخش خواهند شد.

علم‌بیگی به تغییر جدول پخش شبکه پویا از ابتدای مهرماه اشاره کرد و گفت:‌ با آغاز مهرماه، برنامه‌های این شبکه از ساعت 6 و 30 دقیقه صبح شروع و تا ساعت 22 و 30 دقیقه و پخش لالایی ادامه خواهد داشت. البته روزهای پنجشنبه و جمعه که بچه‌ها مدرسه ندارند، برنامه‌ها از ساعت 7 آغاز می‌شود.

وی با اشاره به برنامه‌هایی که برای مهرماه در نظر گرفته شده است، گفت:‌ دینو و میمو، چاپی و چاپو، قصه‌های باباسمور، بچه‌های کوه آلپ، گوزن سفید، تارا، کانگوروها، سطل سحرآمیز، گربه ساده‌لوح، شهر درختی و کفاشی بابابزرگ از جمله مجموعه انیمیشن‌های خارجی شبکه پویا برای فصل پاییز هستند. علم بیگی درباره انیمیشن‌های ایرانی شبکه پویا گفت: ترانه‌های حسنی، سوگولی، سه بره کوچولو، جوجه طلایی، خمره، آقا معلم و بچه‌ها، اگر گفتی من کجام، وقت دیدار، دایی جان جان دایی، بادبادک آبی، شنگول‌آباد، مدرسه‌ای در جنگل، قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب، آریو، پهلوانان، طنزهای اجتماعی و ببین و بساز مقوایی مجموعه انیمیشن‌های ایرانی هستند که در فصل پاییز از این شبکه پخش می‌شود.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه پویا


تاريخ : چهارشنبه ۱۳٩٢/٦/٢٧ | ۱٢:٠٧ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.