خبر فوری: شبکه نسیم مجدداً به صورت کالربار در فرستنده سوم دیجیتال تهران قابل دریافت شد.


بر اساس خبر ارسالی یکی از مخاطبان محترم وبلاگ استانیها، ساعت 13:00 روز پنجشنبه چهاردهم شهریور ماه 1392 شبکه نسیم، جدیدترین شبکه تلویزیونی صدا و سیما، به صورت کالربار در فرستنده سوم دیجیتال تهران (فرکانس 578 کانال 34) قرار گرفت.

این فرستنده بعد از چند روز خاموشی، مجدداً از صبح روز سه شنبه 26 شهریور ماه روشن شده و شبکه نسیم به صورت کالربار در آن قابل دریافت است. 

 

قرار است به زودی شبکه تلویزیونی نسیم با محوریت پخش سریالها و برنامه های طنز به طور آزمایشی در تهران راه اندازی شود. این شبکه در آغاز کار چهار ساعت برنامه خواهد داشت که در طول شبانه روز تکرار می شود، اما بعد از مدتی بیست و چهار ساعته خواهد شد.

 

به گفته معاون سیما آغاز کار شبکه نسیم در فرستنده سوم دیجیتال تهران خواهد بود و بعد از مدتی در فرستنده های دیجیتال شهرستانها نیز قابل دریافت خواهد بود.

 

گفته می شد زمان احتمالی برای آغاز پخش آزمایشی شبکه نسیم، روز شانزدهم شهریور ماه 92خواهد بود که البته در این روز این اتفاق نیفتاد.

اخیراً معاون سیما از آغاز پخش آزمایشی شبکه نسیم و یک شبکه جدید سیاسی به نام "عصر" یا "کوثر" در اوایل مهر ماه خبر داده است.

 

فرستنده سوم دیجیتال تهران در ایستگاه الوند، هنگام روشن شدن، از طریق کانال 34 (فرکانس 578مگاهرتز) در بخشهایی از تهران قابل دریافت می باشد.

 

 

برای دریافت آخرین اخبار شبکه نسیم به لینک زیر بروید

http://digitaltv2.persianblog.ir/tag/%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87_%D9%86%D8%B3%DB%8C%D9%85

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه نسیم , شبکه های دیجیتال , افتتاح


تاريخ : سه‌شنبه ۱۳٩٢/٦/٢٦ | ٢:٢٧ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.