/ آخرين بروز رساني مطالب و نظرات تا ساعت /// 18:00 دوشنبه 1395/09/29 گستره پخش رسمی شبکه های اچ دی:تمامی مراکز استان ها/// شهرستان های سرخس و فریمان و چناران و خواف و دماوند و زیباکنار و بناب /// دریافت ۱۵ رادیونما استانی در فرکانس 482 فرستنده تهران سریال فرار از زندان هر شب ساعت 23 از شبکه نمایش با ما همراه باشید
شبکه نمایش مرور بر چند فیلم مت دیمون را در جدول پخش این هفته خود قرار داده است. دیمون بازیگر و فیلمنامه‌نویس چهل و سه ساله آمریکایی‌ است که در کارنامه خود چند اثر شاخص از جمله نجات سرباز رایان، سه‌گانه بورن، جدامانده، آخرت، شیوع و تسخیرناپذیر را دارد.

 

شبکه نمایش شنبه در ساعت 21 فیلم اراده قوی را با بازی مت دیمون پخش می‌کند. این فیلم را برادران کوئن در سال 2010 کارگردانی کرده‌اند.

این شبکه برای روز یکشنبه ساعت 21 فیلم باران‌ساز را در نظر گرفته است. این فیلم را فرانسیس فورد کاپولا کارگردانی کرده است. روز دوشنبه علاقه‌مندان به آثار اسکورسیزی می‌توانند فیلم جدامانده را تماشا کنند که در آن مت دیمون یکی از نقش‌های اصلی را بازی می‌کند.

روز سه‌شنبه فیلم جری از این شبکه به نمایش درمی‌آید و روز چهارشنبه یکی از فیلم‌های مطرح سودربرگ به نام شیوع از شبکه نمایش پخش می‌شود. در این فیلم هم مت دیمون بازیگر یکی از نقش‌های اصلی است.

رابرت رد فورد در سال 2000 فیلم حماسه‌ساز را کارگردانی کرد و یکی از نقش‌های این فیلم را به دیمون سپرد. این فیلم روز پنجشنبه از شبکه نمایش پخش می‌شود. فیلم برادران گریم هم برای پخش در روز جمعه در نظر گرفته شده است.

شبکه نمایش سریال چک برگشتی ساخته سیروس مقدم را هم در قالب دو تله‌فیلم شنبه و یکشنبه ساعت 19 پخش می‌کند. در این فیلم هدایت هاشمی و امیر جعفری بازیگر نقش‌های اصلی هستند.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه نمایش


تاريخ : شنبه ۱۳٩٢/٦/٢۳ | ۱۱:۱۱ ‎ق.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.