/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه برنامه تلویزیونی همه ی نامزد های ریاست جمهوری در صفحه ی اصلی

برنامه سازان صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی رتبه برتر برنامه های ترکیبی ماه مبارک رمضان را در شبکه شما از آن خود کردند .

 

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ؛ در ارزیابی شبکه شما از برنامه های مراکز استانها در این شبکه در ایام ماه مبارک رمضان در بخش برنامه های ترکیبی ، مرکز خراسان شمالی رتبه برتر را کسب کرد .

برنامه های ترکیبی ویژه ماه مبارک رمضان ارسالی از مرکز استانها سهم قابل توجهی از برنامه های پخش شده از شبکه شما را داشتند . بر اساس ارزیابی مدیران شبکه شما ، ویژه برنامه ترکیبی " کولاک" کاری از برنامه سازان مرکز خراسان شمالی در این بخش توانست عنوان برتر را  به خود اختصاص دهد .
برنامه تلویزیونی " کولاک " با استفاده از بافت گرافیکی و وله ، طراحی و رنگ بندی مناسب ، تعداد و تنوع آیتم ها ، مونتاژ مناسب ، اجرای مسلط مجری و انتخاب موضوع و ارتباط با مخاطبان ، حائز ویژگیهای مثبت در این ارزیابی شد  .
این برنامه تلویزیونی با موضوع جوان در 156 برنامه 25 دقیقه ای در مرکز خراسان شمالی به تهیه کنندگی امیر بیاتی تولید شده و هر روز از شبکه شما به نمایش در می آید .


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه شما


تاريخ : یکشنبه ۱۳٩٢/٦/۱٧ | ٦:٢٠ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.