هشت گروه تلویزیونی، چهار گروه رادیویی و سه گروه خبری بیست و دومین اجلاس سراسری نماز را پوشش می‌دهند.

به گزارش سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، مرکز صدا و سیما در لرستان با برنامه‌ریزی‌های گسترده در سه مرحله قبل، حین و بعد از اجلاس بیست و دوم نماز اقدام به پوشش تحلیلی، تبیینی، تبلیغی و اطلاع‌رسانی این اجلاس کرده است.

تولید و پخش 200 ساعت برنامه تلویزیونی و 50 ساعت برنامه رادیویی و هشت ساعت گزارش تولیدی و برنامه خبری در مرحله قبل برگزاری این اجلاس از اقدامات مقدماتی مرکز در پوشش رسانه‌ای اجلاس بین‌المللی نماز است.

رادیو قرآن مراسم افتتاحیه و اختتامیه این اجلاس را مستقیم پخش می‌کند و رادیو معارف بخش زیادی از نشست‌های این اجلاس را برای شنوندگان خود پخش می‌کند.

پوشش زنده مراسم افتتاحیه و اختتامیه اجلاس به مدت هفت ساعت در روزهای سیزدهم و چهاردهم شهریور ماه در رادیو و تلویزیون استانی و ضبط تمام جلسات و نشست‌های کارگروه‌های تخصصی و علمی و پخش آن چه در ایام برگزاری و چه بعد از برگزاری اجلاس و در کنار آن پوشش خبری اجلاس در بخش‌های خبری استانی و شبکه‌های سراسری رادیویی و تلویزیونی از دیگر تمهیدات صداوسیما برای اطلاع‌رسانی کامل از این اجلاس مهم است.

طبق برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده برنامه‌های اجلاس نماز به میزبانی لرستان از تمام شبکه‌های سراسری صدا و سیما از جمله شبکه‌های تلویزیونی اول، دوم، سوم، چهارم، قرآن، جام جم، خبر و شبکه‌های رادیویی فرهنگ، قرآن و ایران پخش خواهند شد.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های صدا و سیما , پخش زنده


تاريخ : چهارشنبه ۱۳٩٢/٦/۱۳ | ۸:٢٧ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.