/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه برنامه تلویزیونی همه ی نامزد های ریاست جمهوری در صفحه ی اصلی

تلویزیون دیجیتال

تلویزیون معمولی 25 بار در ثانیه تصویر جدیدی را مخابره می کند ، حتی اگر هیچ چیز در تصویر تغییر نکرده باشد. تلویزیون دیجیتال قسمت های تغییر نیافته ی تصویر را فقط یک بار ارسال می کند. گیرنده ها هستند که این قسمتها را آن قدر تکرار می کنندتا نیاز به تغییر شان باشد. از آن جا که اطلاعات غیر مفید مخابره نمی شود جای کافی برای کانال های بیش تری به وجود می آید.

تلویزیون تعاملی

برخی تلویزیون های دیجیتال وتلویزیون های مجتمع به رایانه هایی مجهزند که برنامه ها را کشف رمز می کنند. از این تلویزیون ها می توان در خدماتدیگری همچون تعامل از طریق تلویزیون مورد استفاده قرار داد. بیننده ها با فشار دادن دکمه ها کنترل از راه دور از طریق خط تلفن خود فرامینی ارسال می کنند.آن ها سپس می توانند نمای دیگری از یک مسابقه ی فوتبال قیمت هادر یک کانال بازار یابی، و یا شبکه ی گسترده ی جهانی را دریافت کنند.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: تلویزیون دیجیتال , تلویزیون تعاملی , dtv


تاريخ : سه‌شنبه ۱۳٩٢/٢/۳۱ | ۳:٠۳ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.