افتتاح سامانه دیجیتال ایستگاه های حبش ماهنشان وطارم تپه وسیگنال رسانی زمینی ایستگاه حبش در صدا و سیمای مرکز زنجان

سامانه دیجیتال ایستگاههای حبش ماهنشان وطارم تپه وسیگنال رسانی زمینی ایستگاه حبش با مجموع اعتباری بالغ بر 24 میلیاردریال با حضور مسئولین کشوری و استانی در صدا و سیمای مرکز زنجان افتتاح شد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان در این مراسم با تبریک هفته دولت،از همدلی و عزم کارکنان صدا و سیمای مرکز زنجان تشکر کرد و گفت: به تعبیر امام خمینی (ره) صدا و سیما یک دانشگاه عمومی است.

حجت الاسلام والمسلمین خاتمی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که تلاشگران صدا و سیما را  افسران مبارزه باجنگ نرم معرفی کرده است،بیان کرد: رسانه ملی با ارائه برنامه های خلاقانه  توانست در انتخابات ریاست جمهوری بسیار خوب بدرخشد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز زنجان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت ،گفت: صدا و سیمای مرکز زنجان با پخش 20 ساعت برنامه از رادیو و 20 ساعت برنامه از تلویزیون توانسته رشد قابل توجهی نسبت به چند سال گذشته داشته باشد.

آقای صفری پوشش دیجیتال در استان زنجان با افتتاح دو فرستنده جدید را 81 درصد عنوان کرد و افزود:طبق آخرین نظر سنجی ها 70 درصد مردم استان بیننده برنامه های تلویزیونی هستند.

وی اظهار داشت: با نصب وراه اندازی سامانه سیگنال رسانی زمینی و فرستنده های متوسط قدرت دیجیتال به ایستگاه حبش ماهنشان بامجموع اعتباری بالغ بر 19میلیاردریال ازمحل اعتبارات ملی و استانی پوشش دیجیتال در این شهرستان 50 درصد از مردم این شهرستان می توانند از 20 شبکه تلویزیونی و 16 شبکه رادیویی بهره مند گردند .

مدیر کل صدا و سیمای مرکز زنجان یادآور شد: با افتتاح سامانه دیجیتال شهرستان طارم بااعتبار 5 میلیاردریال ازمحل اعتبارات ملی واستانی90 درصد مردم شهرستان طارم از 36 شبکه رادیویی و تلویزیونی بهره مند می شوند .

آقای صفری بیان کرد: در چند ماه آینده 2 فرستنده جدید هم افتتاح خواهد شد که با افتتاح این فرستنده ها پوشش دیجیتال در استان زنجان به 78 درصد خواهد رسید.

مدیرکل صداوسیما حجم افتتاح های صورت گرفته در این مرکز ظرف یکسال گذشته را 10.5 میلیارد تومان اعلام کرد .

لازم بذکر است در این مراسم از استاندار زنجان با اهداء لوح تقدیر مهندس ضرغامی ریاست محترم سازمان صداوسیما تجلیل گردید.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: فرستنده دیجیتال , شبکه های دیجیتال , شهر های دیجیتالی , افتتاح


تاريخ : دوشنبه ۱۳٩٢/٦/۱۱ | ۱:٤۳ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.