/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه برنامه تلویزیونی همه ی نامزد های ریاست جمهوری در صفحه ی اصلی
برای ساخت و راه اندازی فرستنده دیجیتال سوادکوه بیش از 200 میلیون تومان از محل اعتبارات ملی و استانی هزینه شده است.

ایلنا: فرستنده دیجیتال صدا و سیمای مرکز مازندران در سوادکوه افتتاح شد. سید علی اکبر طاهایی، استاندار مازندران در مراسم افتتاح این فرستنده دیجیتال گفت: برای ساخت و راه اندازی فرستنده دیجیتال سوادکوه بیش از 200 میلیون تومان از محل اعتبارات ملی و استانی هزینه شده است.

به گزارش ایلنا از ساری، وی افزود: با راه اندازی این فرستنده، 100 درصد شهر پل سفید و 80 درصد مناطق شهری زیرآب تحت پوشش دریافت 20 شبکه تلویزیونی و 16 شبکه رادیویی قرار گرفت.

طاهایی تقویت صدا و سیما را یکی از بهترین و موثرترین اقدامات فرهنگی دانست و تصریح کرد: با توجه به حجم بالای مخاطب و نوع برنامه های صدا و سیما، تاثیر فرهنگی بسزایی نسبت به سایر اقدامات فرهنگی بر مردم دارد.

نماینده عالی دولت در استان خاطرنشان کرد: صدا و سیمای جمهوری اسلامی ثابت کرد که نقش موثری در افزایش آگاهی جامعه، خنثی سازی توطئه های دشمنان و مشارکت بالای مردم در انتخابات دارد.

هم چنین با حضور استاندار مازندران و دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور، انبار امدادی هلال احمر شهرستان سوادکوه در شهر زیرآب به بهره برداری رسید.

برای ساخت این انبار نیز بالغ بر 200 میلیون تومان هزینه شده است.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: فرستنده دیجیتال , دیجیتال مازندران , افتتاح , شهر های دیجیتالی


تاريخ : جمعه ۱۳٩٢/٦/۸ | ٩:۱۳ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.