تهیه‌کننده سری جدید برنامه «سینما پشت صحنه و پشت پرده» از پخش این برنامه خبر می‌دهد

علی اکبر فرجاد تهیه کننده برنامه «پشت صحنه و پشت پرده» در گفت و گو با خبرنگار سایت شبکه نمایش عنوان کرد: سری جدید این برنامه سیصد قسمتی از ۹ شهریور ماه شروع خواهد شد.

علی اکبر فرجاد در باره نحوی پخش سری جدید این برنامه گفت: «در سری جدید نیز، برنامه به دو بخش ده دقیقه‌ای تقسیم شده است که در ده دقیقه اول به پشت پرده و در ده دقیقه دوم به پشت صحنه فیلم پرداخته می‌شود. در قسمت پشت پرده سعی بر این است که به تحلیل محتوای فیلم پرداخته شود. در ده دقیقه دوم به تکنیک‌های سینمایی و ایجاد افکت‌های بصری تصویری و بخش‌های تکنیکالی فیلم را برای بیننده آشکار سازد».


تهیه‌کننده برنامه «سینما پشت صحنه و پشت پرده»در ادامه اضافه کرد: «در سری قبلی برنامه در بازکاوی فیلم‌ها بیشتر حجم فرهنگی کار مورد نظر بود که با استقبال خیلی خوب مخاطبان روبه رو شد. در سری جدید این برنامه علاوه بر بازکاوی لایه‌های پنهان فیلم سعی شده با برداشتن نقابی از لایه‌ها و واکاوی لحظه‌ها و مطالب فیلم هدف فیلم ساز را برای بینندگان آشکار سازد. این برنامه به هیچ کارگردانی اهانت نمی‌کند و هدف اصلی شفاف سازی واقعیت فیلم برای بینندگان است.»

وی در انتهای صحبت‌هایش عنوان کرد: «در نهایت از بینندگان خواهش می‌کنم برنامه را با حوصله و تامل و همراه خانواده نگاه کنند و مورد نقد و بررسی قرار دهند و تقاضا دارم این برنامه را در یک سری کامل مورد قضاوت قرار دهند».

سری جدید این برنامه قرار است از ۹ شهریور ۹۲ و مطابق ساعات پخش سری گذشته دنبال شود.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه های دیجیتال , شبکه نمایش


تاريخ : سه‌شنبه ۱۳٩٢/٦/٥ | ٢:۱٢ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.