/ آخرين بروز رساني مطالب و نظرات تا ساعت /// 18:00 دوشنبه 1395/09/29 گستره پخش رسمی شبکه های اچ دی:تمامی مراکز استان ها/// شهرستان های سرخس و فریمان و چناران و خواف و دماوند و زیباکنار و بناب /// دریافت ۱۵ رادیونما استانی در فرکانس 482 فرستنده تهران سریال فرار از زندان هر شب ساعت 23 از شبکه نمایش با ما همراه باشید

معاون سیما در مراسم قدردانی از برنامه‌سازان برنامه‌های تابستانی و رمضان از پخش مناظره لوایح و قوانین مجلس در شبکه چهار خبر داد .

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی؛ معاون سیمای جمهوری اسلامی در مراسم قدردانی از برنامه‌سازان برنامه‌های تابستانی و رمضان 92 سیما گفت : قوانین و لوایحی که در مجلس به تصویب می‌رسد به صورتی مستقیم بر سرنوشت مردم و کشور اثرگذار است، بنابراین بررسی و بحث در مورد این قوانین از برنامه‌های آینده نزدیک سیماست .
دکتر دارابی در این مراسم همچنین با اعلام خبر پخش مجموعه 100 قسمتی کیمیا از شبکه زندگی گفت: تولید مجموعه کیمیا با نگاهی به سبک زندگی اسلامی ـ ایرانی و با نگاهی به تاریخ معاصر کشور برای پخش از شبکه دو سیما آغاز شده است .
پژوهش و نگارش مجموعه کیمیا بیش از 2 سال زمان برده است و در آن تلاش شده تا به سوالات نسل جوان در زمینه دلایل وقوع انقلاب اسلامی و فراز و فرودهای تاریخ معاصر پاسخ داده شود . همچنین در این مراسم قدردانی از برنامه‌سازان و دست‌اندرکاران برنامه‌های تابستانی و سیما دکتر علی دارابی از تولید و پخش 3026 ساعت برنامه خبر داد .


 وی اضافه کرد: 340 ساعت برنامه نمایشی با هفت عنوان از شبکه‌های سیما پخش شد و نظرسنجی‌ها از رضایت بینندگان و مخاطبان رسانه خبر می‌دهد. بر اساس نظرسنجی مرکز تحقیقات صدا و سیما مجموعه مادرانه و دودکش در رقابتی نزدیک 83 درصد بیننده داشتند. مادرانه از نظر تعداد بیننده بیشترین مخاطب و مجموعه دودکش از نظر میزان رضایت بالاترین رضایتمندی را از آن خود کرد.
معاون سیما در ادامه با تقدیر از مدیر شبکه سه سیما و تیم تولید برنامه ماه عسل تولید این برنامه را حاصل یک سال تلاش، تحقیق، پژوهش و سوژه یابی دانست و افزود: در نظرسنجی‌ها میزان رضایت بینندگان از برنامه ماه عسل 93.3 درصد برآورد شده است و این برنامه به لحاظ مخاطب پربیننده‌ترین برنامه ماه مبارک رمضان بوده است.
در معاونت سیما برای هر مناسبت سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی می‌شود و در تولید برنامه‌ها نقشه ‌راه، چشم‌انداز و اسناد بالادستی وجود دارد که بر اساس آن تولید مجموعه‌های ویژه الف در دستور کار این حوزه قرار دارد. 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: صدا و سیما , شبکه های صدا و سیما


تاريخ : سه‌شنبه ۱۳٩٢/٦/٥ | ۱٢:٠۱ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.