/ / / افتتاح فرستنده سوم مشهد و شهرستان های چناران، تربت جام، فریمان، سرخس، تایباد و نیشابور /// آخرین اطلاعات در خصوص مناطق تحت پوشش فرستنده سوم همدان:شهر همدان، رزن، کبودر آهنگ، بهار، فامنین و شهرهای قهاوند، جورقان، صالح آباد، قروه درجزین ، دمق و بخشی از روستا های تابعه لیست تمام فیلم های سینمایی نوروز 96 +سه شنبه آخر سال در صفحه اصلی و صفحه ویژه نوروز قرار گرفت
به گزارش باشگاه خبرنگاران، علی زارعان مدیر گروه کودک و خردسال شبکه دو گفت: این بار خاله شادونه به سرزمین جدیدی به نام سرزمین پرندگان می‌رود که پیش بینی می کنیم  برای بچه‌ها جذابیت داشته باشد. 
وی درباره برنامه «کارا و کوشا» نیز گفت: در این برنامه که با محوریت توجه ویژه به خلاقیت‌های زندگی تولید می‌شود، تلاش شده است با زبان کودکان مهارت‌های زندگی را به آنان بیاموزیم. 
مدیر گروه کودک و خردسال شبکه دو افزود: این برنامه در130قسمت30دقیقه‌ای در دست تهیه و هدف اصلی آن آشنایی خردسالان و کودکان با مفاهیم کارآفرینی است.

زارعان با اشاره به استقبال کودکان از برنامه های کودک شبکه دو گفت: ‌طبق نظرسنجی مرکز تحقیقات صدا و سیما،‌ برنامه «عمو پورنگ» با93درصد مخاطب و برنامه «عموهای فیتیله ای» با86 درصد مخاطب، پربیننده ترین برنامه های کودک شبکه دو هستند.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: شبکه2 , شبکه های صدا و سیما


تاريخ : دوشنبه ۱۳٩٢/٦/٤ | ۸:۳٠ ‎ب.ظ | نويسنده : حسین سبزمیدانی | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.